Lady Gaga i Bradley Cooper znów wystąpią razem na scenie?

Lady Gaga i Bradley Cooper znów wystąpią razem na scenie?

Choć od premiery filmu, czy rozdania Oscarów minęło już trochę i emocje związane z filmem, rzekomym romansem Bradleya i Lady Gagi zdążyły lekko ochłonąć to teraz aktor „wyciągnął” kolejną petardę i zrobił nadzieję na więcej. Wczoraj, w programie Ellen Degeneres, Bradley Cooper potwierdził, że marzy o powrocie do pracy z Lady Gagą i byłby przeszczęśliwy, gdyby mogli stworzyć coś wspólnie.

W trakcie wywiadu Bradley przyznał, że w ogóle nie denerwował się w trakcie występu podczas Oscarów – powiedział, że Lady Gaga była dla niego ogromnym wsparciem, czuł jej siłę i się nie denerwował.Dodatkowo Ellen powiedziała, że ich występ na Oscarach, to jedyne co pamięta z rozdania statuetek: „był pięknie, magicznie” – skwitowała.

Czy wiecie, że scena, kiedy Bradley Cooper śpiewa na wielkiej scenie, a na widowni jest kilkaset tysięcy osób – to w rzeczywistości festiwal Coachella? Dosłownie 4 minuty przed kolejnym występem na festiwalu? Niesamowite!

Jedno jest pewne, Bradley Cooper wyznał, że nie pojedzie z Lady Gagą w trasę koncertową z muzyką z filmu Narodziny Gwiazdy, ale… Bradley wpadł na inny świetny pomysł… Chodzi o czytanie na żywo scenariusza filmu i śpiewanie wszystkich utworów, na przykład w Hollywood Bowl (to amfiteatr znajdujący się w Los Angeles, który przede wszystkim jest używany jako scena koncertowa.  

Czy nie byłoby to wspaniałe, znów zobaczyć na żywo tę dwójkę? Tym bardziej, że każdy ich występ do uczta dla oczu, uszu, wszystkich zmysłów ;).

Dla przypomnienia po raz pierwszy wystąpili w trakcie koncertu Lady Gagi w Las Vegas w styczniu – tu zobacz występ. A drugi ich występ miał miejsce podczas tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów.


Czytaj więcej…

To nie koniec plotek o romansie… Lady GaGa i Bradley Cooper …

Kolejna akcja marketingowa czy ukłon w stronę fanów? Bo kasowym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy Bradley Cooper planuje kolejne duże przedsięwzięcie z koleżanką z planu, Lady GaGą. To z kolei oznacza powrót spekulacji, dotyczących natury …

Źródło: VIVA!

Bradley Cooper i Lady Gaga ruszają z trasą Narodziny gwiazdy

Bradley pojawił się ostatnio na kanapie w programie u Ellen DeGeneres, nieoczekiwanie wyznał dziennikarce, że myśli o kolejnym wspólnym projekcie z Lady Gagą. Tym samym potwierdził, że z wokalistką łączą go bardzo bliskie relacje, zatem nie ma mowy …

Źródło: Jastrząb Post

Lady Gaga i Bradley Cooper znów wystąpią razem na scenie?

… "A star is born". Odpowiedź była prosta i wydaje się ostateczna: reżyser filmu "Narodziny gwiazdy" nie zamierza jechać w tournée… ale nie ma nic przeciwko, gdyby zorganizowano jedno, specjalne wydarzenie związane z tą słynną produkcją. O co chodzi?

Źródło: ELLE.pl

Bradley Cooper zatęsknił za Lady Gagą. Chce ruszyć z nią w trasę …

Przyznał, że zastanawia się, czy nie zaproponować piosenkarce trasy, podczas której będą odtwarzać na żywo scenariusz filmu "Narodziny gwiazdy". Wiesz, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo …

Źródło: Plotek.pl

Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą i chce znów z nią pracować …

Tajemnicę zdradził sam aktor, który był kilka dni temu gościem w programie Ellen DeGeneres Show. Aktor wyznał, że marzy mu się ponowne spotkanie z wokalistką, z którą wystąpił w filmie "Narodziny Gwiazdy"! Czy gwiazda odpowie na jego propozycję?

Źródło: Party.pl

Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą. Znowu chce z nią …

Aktor i reżyser filmu "Narodziny gwiazdy" był gościem programu "Ellen DeGeneres Show". Powiedził w nim, że chciałby kontynuować współpracę z Lady Gagą. Powiedział, że chciałby zaproponować jej wspólną trasę, podczas której odtwarzaliby sceny z …

Źródło: Wirtualna Polska

Bradley Cooper chce ponownie stworzyć "coś" z Lady Gagą

Jedno jest pewne, Bradley Cooper wyznał, że nie pojedzie z Lady Gagą w trasę koncertową z muzyką z filmu Narodziny Gwiazdy, ale… Bradley wpadł na inny świetny pomysł… Chodzi o czytanie na żywo scenariusza filmu i śpiewanie wszystkich utworów, …

Źródło: Cosmopolitan

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *