Kulisy tragicznego wypadku Jose Antonio Reyesa. Piłkarz pędził …

Wybory do Parlamentu Europejskiego: Anna Zalewska jedzie do ...

Jose Antonio Reyes miał 35 lat. Dzień po tragedii zaczynają wypływać nowe fakty. Według ustaleń hiszpańskiej policji Brabus S550 Reyesa w momencie wypadku pędził po autostradzie aż 237 km/h. Wówczas pękła jedna z opon, auto wypadło z drogi, koziołkowało i spłonęło. W jednej z opon miało być niższe ciśnienie, bo Reyes od dawna nie jeździł BS550 – informuje „Mundo Deportivo”.

Jose Antonio Reyes był wychowankiem Sevilli, do której trafił w wieku dziewięciu lat i to w niej rozpoczął zawodową karierę. W 2004 roku został kupiony przez Arsenal. Londyński klub zapłacił za hiszpańskiego zawodnika 10,5 mln funtów. W następnych latach Reyes grał kolejno w Realu Madryt (wypożyczenie), Atletico, Benfice (wypożyczenie), by w 2012 roku roku wrócić do Sevilli. Od 2016 roku Reyes grał w Espanyolu, a następnie w Cordobie, chińskim Xinjiang Tianshan Leopard F.C. oraz ostatnio w hiszpańskiej Extremadurze.

1 września Reyes skończyłby 36 lat. W wypadku zginął też kuzyn zawodnika, Jonathan, który podróżował na tylnym siedzeniu za kierowcą. Przeżył drugi z kuzynów, Juan Manuel Calderon, który jechał na fotelu pasażera. Trafił na oddział intensywnej terapii szpitalu w Sewilli, jest w stanie ciężkim.


Czytaj więcej…

Jose Antonio Reyes przed śmiercią pędził aż 237 km/h

W sobotnie południe prowadzony przez zawodnika Brabus S550 (zmodyfikowany Mercedes klasy S) wypadł z drogi na autostradzie między Sewillą a Utrerą, rodzinnym miastem zawodnika. Od początku spekulowano, że przyczyną katastrofy mogła być …

Źródło: RMF 24

Reyes przed śmiercią pędził prawie 240 km/h. Ujawniono szczegóły …

Zdaniem śledczych w aucie pękła jedna z opon. Dziennik ponadto informuje, że Reyes od dawna miał nie prowadzić tego auta ze względu na to, że posiadał kilka innych samochodów. Stąd wątpliwości, czy Brabus S550 był w ogóle przygotowany do jazdy.

Źródło: naTemat

Jose Antonio Reyes pędził 237 km/h. Jego auto spłonęło …

Według ustaleń hiszpańskiej policji Brabus S550 Reyesa w momencie wypadku pędził po autostradzie aż 237 km/h. Wówczas pękła jedna z opon, auto wypadło z drogi, koziołkowało i spłonęło. W jednej z opon miało być niższe ciśnienie, bo Reyes od …

Źródło: Sport.pl

Nowe informacje ws. wypadku Jose Antonio Reyesa. Ponad 200 km …

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotni poranek, około 11:40, na autostradzie A-376 z Sewilli do Utrery, na wysokości miasta Alcala de Guadaira. Samochód, którym podróżowały trzy osoby, wypadł z trasy, a następnie stanął w płomieniach.

Źródło: WP SportoweFakty

Kulisy tragicznego wypadku Jose Antonio Reyesa. Piłkarz pędził …

Prowadzone przez Reyesa auto (Brabus S550) jechało z prędkością ponad 200 km/h. Mercedes wypadł z drogi, koziołkował wielokrotnie, a następnie spłonął. Auto zostało doszczętnie zniszczone. Samochód Reyesa. (+) Powiększ zdjęcie. Źródło zdjęcia: …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *