Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z …

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z ...

Jakim sposobem utrzymali się aż 30 lat?! – pyta retorycznie restauratorka podczas wizyty w "Paradiso" w Kawicach, gdzie czas jakby się zatrzymał. To prawdziwe kulinarne piekło. Czy Magdzie Gessler uda się z nim uporać? [/b]Czy zmiana wystroju, menu, a także nazwy na "Kurak z pieca" pomogły restauracji stanąć na nogi? Przekonamy się oglądając Kuchenne rewolucje już w czwartek, 28 marca 2019, o godz. 21.30 w TVN.

Paradiso po Kuchennych rewolucjach. Co zmieniła Magda Gessler w Kawicach? [OPINIE]

Kuchenne rewolucje w "Paradiso" w Kawicach. Zobacz zwiastun odcinka:

źródło: TVN/x-news

Co znalazło się w nowym menu restauracji "Kurak z pieca" po Kuchennych rewolucjach? Jakie potrawy wprowadziła do menu Magda Gessler? Po Kuchennych rewolucjach można było zjeść między innymi:

 • zupę grzybową według przepisu Magdy Gessler
 • kurczaka
 • żurek z jajkiem
 • bryzol z polędwicy z pieczarkami
 • golonkę z kapustą zasmażaną

O tym, czy rewolucje w restauracji "Paradiso" należy uznać za udane, najlepiej będą świadczyć opinie gości. Niestety, w internecie można znaleźć sprzeczne informacje o tym, czy klientom podobało się w lokalu "Kurak z pieca" po Kuchennych rewolucjach. Prezentujemy wybrane opinie, które można znaleźć w internecie na temat dawnego "Paradiso" (pisownia oryginalna, opinie nie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji).

Niektórzy zachwycają się smakiem serwowanych tam potraw i polecają restaurację "Kurak z pieca":

 • – Super Fajna restauracja bardzo miła obsługa polecam żurek z jajkiem , oraz golonkę z zasmażaną kapustą,kawa doskonale zapażona z opowieści znajomych wspaniały Bryzol z polędwicy z pieczarkami Pozdrowienia dla kucharza wspaniały człowiek – Grzegorz.
 • – Dania smaczne, mało surówek. Polecam – Helena.
 • – Bardzo dobre domowe obiadku, polecam – Grzegorz.
 • – Rewelacja … Polacam każdemu bez względu na gusta kulinarne … A po REWOLUCJACH KUCHENNYCH … PANI MAGDY GESSLER … TYM BARDZIEJ POLECM ODWIEDZENIA TEGOŻ WŁAŚNIE MIEJSCA … TEJŻE RESTURACJI :))) – Zbyszek.

Inni z kolei twierdzą, że po rewolucjach nie ma śladu, a "Kurak z pieca" powrócił do menu i wystroju dawnego "Paradiso" sprzed Kuchennych rewolucji:

 • – Pani Magda ewidentnie straciła tam czas, nerwy i pieniądze. Obsługa i mentalność w tym barze sięga dna. Miałem wrażenie ze cofnelem się w czasie do głębokiej komuny. Nie polecam tam jechać – Franek.
 • – Pokuszeni rewolucjami, zajrzeliśmy dziś wracając z Lubina. Niestety po rewolucjach nie widać nic – ani karty z daniami ani reklamy, że były rewolucje ani innej wzmianki…tylko smród frytury. Pani ze zmywaka chciała przyjąć zamówienie, zapytałem o rewolucje i rzekomo mają po rewolucjach w spadku zupę grzybową i kurczaka z rożna, lecz karta nadal stara. Coś nie poszło dobrze, sądzę, że opornie właściciele podeszli do tematu, wygląda tak, jakby niecałe 2 tygodnie po rewolucjach nie chcieli o nich wspominać. Krzesła i stoliki też wróciły stare. Wyszliśmy i nie wrócimy, szkoda – Paweł.
 • – Byłem dzisiaj . Zawiało komuną , nieświeżością , brudną ceratą i jakością rodem z PRL -u. Z Rewolucji nic nie pozostało … i nie jestem pewny czy w ogóle tam były .. Karty brzydkie , jedzenie stołówkowe podanie niechlujnie . Nie polecam . Poza tym cały personel charczący , kaszlący , smarkający i mający trudności z odkrztuszaniem – co nie sprzyjało jedzeniu – Marcin.

Jak jest naprawdę? Najlepiej osobiście wybrać się do karczmy "Kurak z pieca" i samemu się przekonać.

Jak przebiegały Kuchenne rewolucje w "Paradiso" w Kawicach pod Legnicą? Przekonamy się, oglądając odcinek programu już w najnowszym sezonie Kuchennych rewolucji. Odcinek w restauracji "Kurak z pieca" już 28 marca 2019 roku, o godz. 21.30, na antenie TVN.

Wszystkie odcinki Kuchennych rewolucji można także oglądać online w internecie na player.pl:


Czytaj więcej…

"Paradiso" to teraz "Kurak z pieca" po Kuchennych rewolucjach …

Magda Gessler podczas Kuchennych rewolucji zmieniła nazwę restauracji "Paradiso" w Kawicach na "Kurak z pieca". Wnętrze restauracji otrzymało także nowy wystrój, a do menu znana restauratorka wprowadziła nowe dania. Czy to wystarczy, by uratować …

Źródło: Gazeta Pomorska

Kurak z Pieca po programie Kuchenne Rewolucje – co zmieniła …

Kurak z Pieca Kawice – dawna restauracja Paradiso. Przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia małżeństwo Hieronim i Halina prowadzili lokal "Paradiso" od 24 lat. Lokal funkcjonował bardzo dobrze aż do momentu ukończenia budowy autostrady, która …

Źródło: Gazeta Wrocławska

Kuchenne rewolucje: "Paradiso" w Kawicach. Po wizycie Magdy …

Magda Gessler ma nadal ręce pełne roboty w programie Kuchenne rewolucje. Tym razem odwiedziła Kawice i restaurację "Paradiso", która po programie zmieniła nazwę na "Kurak z pieca". Zobaczcie, gdzie znajduje się lokal, jakie ma menu oraz ceny!

Źródło: RMF FM

Kurak z Pieca, czyli Magda Gessler pod Legnicą!

Przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia małżeństwo Hieronim i Halina prowadzili lokal "Paradiso" od 24 lat. Lokal funkcjonował bardzo dobrze aż do momentu ukończenia budowy autostrady, która przejęła ruch samochodowy w kierunku Wrocławia.

Źródło: Legnica NaszeMiasto.pl

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z

Małżeństwo Hieronim i Halina prowadzą lokal już od 24 lat, ale jego historia zaczęła się znaczenie wcześniej. Prawie 40 lat temu mężczyzna szukając nowej pracy, odkupił od przyjaciela autobus przystosowany do prowadzenia gastronomii. Po czternastu …

Źródło: Radio Eska

Kuchenne rewolucje odc. 5 sezon 19. Kurak z pieca (dawniej …

Przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia, w niewielkich Kawicach znajduje się restauracja "Paradiso". Od 24 lat prowadzi ją małżeństwo Hieronim i Halina, jednak jej historia zaczęła się dużo wcześniej. Prawie 40 lat temu mężczyzna szukając nowej …

Źródło: Express Bydgoski

Kuchenne rewolucje w Kawicach. Magda Gessler wystawiona do …

Restauratorka przyznała, że zdarzyło jej się to pierwszy raz w życiu. Pomimo wszystkich przeciwności Magda Gessler zdecydowała się przeprowadzić tę rewolucję. Restauracja zmieniła nazwę na "Kurak z pieca". Właścicielom nie podobała się ta nazwa.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *