Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z …

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z ...

Magda Gessler

Autor: WBF
Magda Gessler

Małżeństwo Hieronim i Halina prowadzą lokal już od 24 lat, ale jego historia zaczęła się znaczenie wcześniej. Prawie 40 lat temu mężczyzna szukając nowej pracy, odkupił od przyjaciela autobus przystosowany do prowadzenia gastronomii. Po czternastu latach pracy w autobusie, małżeństwo podjęło decyzję o wybudowaniu restauracji z prawdziwego zdarzenia. Tak przy drodze pojawiło się „Paradiso”.

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca – ADRES, MENU, CENY. Jak zmieniła się restauracja po wizycie Magdy Gessler? Prawdziwa klęska dla właścicieli nadeszła, kiedy ukończono budowę autostrady, która przejęła ruch samochodowy w kierunku Wrocławia. Życie w restauracji zupełnie zamarło, a właściciele nie wiedzieli, jak znowu przyciągnąć gości. Zrozpaczeni właściciele wezwali na pomoc Magdę Gessler. Czy rewolucja się udała?

Restauracja mieści się w miejscowości Kawice położonej na Śląsku, przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia. Dokładny adres restauracji to Kawice 54A, 59-230 Kawice.

Restauracja nie ma obecnie strony internetowej – nie można też znaleźć profili nowego lokalu na Facebooku ani Instagramie. Z opinii w internecie wynika, że w restauracji można znaleźć m.in. potrawy z kurczaka (m.in. kurczak z rożna, z którego ma słynąć restauracja) oraz zupę grzybową z przepisu Magdy Gessler. Kilka osób wydających opinię o nowej restauracji zwróciło uwagę, że znajduje się w niej nadal stara karta sprzed rewolucji.

Na stronie Restaurant Guru można znaleźć informację, że ceny w lokalu oscylują w okolicach 38-99 zł.


Czytaj więcej…

Kurak z Pieca po programie Kuchenne Rewolucje – co zmieniła …

Kurak z Pieca Kawice – dawna restauracja Paradiso. Przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia małżeństwo Hieronim i Halina prowadzili lokal "Paradiso" od 24 lat. Lokal funkcjonował bardzo dobrze aż do momentu ukończenia budowy autostrady, która …

Źródło: Gazeta Wrocławska

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca – ADRES, MENU, CENY. Jak zmieniła się restauracja po wizycie Magdy Gessler? Prawdziwa klęska dla właścicieli nadeszła, kiedy ukończono budowę autostrady, która przejęła ruch …

Źródło: Radio Eska

Kuchenne rewolucje: "Paradiso" w Kawicach. Po wizycie Magdy …

Magda Gessler ma nadal ręce pełne roboty w programie Kuchenne rewolucje. Tym razem odwiedziła Kawice i restaurację "Paradiso", która po programie zmieniła nazwę na "Kurak z pieca". Zobaczcie, gdzie znajduje się lokal, jakie ma menu oraz ceny!

Źródło: RMF FM

Kuchenne rewolucje odc. 5 sezon 19. Kurak z pieca (dawniej …

Przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia, w niewielkich Kawicach znajduje się restauracja "Paradiso". Od 24 lat prowadzi ją małżeństwo Hieronim i Halina, jednak jej historia zaczęła się dużo wcześniej. Prawie 40 lat temu mężczyzna szukając nowej …

Źródło: Express Bydgoski

"Paradiso" to teraz "Kurak z pieca" po Kuchennych rewolucjach …

Magda Gessler podczas Kuchennych rewolucji zmieniła nazwę restauracji "Paradiso" w Kawicach na "Kurak z pieca". Wnętrze restauracji otrzymało także nowy wystrój, a do menu znana restauratorka wprowadziła nowe dania. Czy to wystarczy, by uratować …

Źródło: Gazeta Pomorska

Kuchenne rewolucje w Kawicach. Magda Gessler wystawiona do …

Restauratorka przyznała, że zdarzyło jej się to pierwszy raz w życiu. Pomimo wszystkich przeciwności Magda Gessler zdecydowała się przeprowadzić tę rewolucję. Restauracja zmieniła nazwę na "Kurak z pieca". Właścicielom nie podobała się ta nazwa.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Kurak z Pieca, czyli Magda Gessler pod Legnicą!

Przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia małżeństwo Hieronim i Halina prowadzili lokal "Paradiso" od 24 lat. Lokal funkcjonował bardzo dobrze aż do momentu ukończenia budowy autostrady, która przejęła ruch samochodowy w kierunku Wrocławia.

Źródło: Legnica NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *