"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler obraża właścicielkę …

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler obraża właścicielkę ...

Zapiecek / Pyszny Zajazd Kuchenne rewolucje

Te Kuchenne rewolucje zaczęły się spektakularnie: Magda Gessler, aby nakręcić odcinek przyleciała do Dębówki pod Lublinem… śmigłowcem! Restauracja "Zapiecek" po Kuchennych rewolucjach zmieniła nazwę na "Pyszny Zajazd". Magda Gessler wprowadziła menu oparte na kuchni staropolskiej. Ekipa Kuchennych rewolucji odświeżyła także wystrój, zmieniając go na bardziej przytulny niż był do tej pory. Czy Kuchenne rewolucje w "Zapiecku" się udały? Dowiemy się, oglądając odcinek Kuchennych rewolucji w nowym sezonie programu.


 archiwum Polska Press/player.pl/kadr z programu

Nie pomogła nawet Magda Gessler. Te restauracje są zamknięte…

Zapiecek / Pyszny Zajazd opinie

Jakie opinie o restauracji "Pyszny Zajazd" po Kuchennych rewolucjach mają goście? Czy warto odwiedzić lokal? Zachęcamy, by osobiście wybrać się do "Pysznego Zajazdu" i spróbować podawanych tam dań, by wyrobić sobie własne zdanie. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji, by się tam wybrać, zebraliśmy dla Was opinie, które można znaleźć w internecie. Pisownia oryginalna, opinie nie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji:

 • – super polecam szarlotka z lodami przepyszna mega duża porcja polecammmmm – Monika.
 • – Niestety rozczarowanie ogromne, jedzenie nie nalepsze bez polotu, karczma nie wyglada jak na zdjęciach.Brak nakrytych stołów zastawą stołową brak obrusów że o świeżych kwiatach nie wspomnę (na stołach nieestetyczne przekwitniete juz tulipany )…. ogólnie ROZCZAROWANIE – Agnieszka.
 • – Przepyszne faworki z karpia ! Super porcja, nie dałam rady zjeść – Monika.
 • – Polecam ! Było bardzo smacznie , napewno wrócimy na pysznego pstrąga z pieca i golonkę. Miła obsługa, przytulne wnętrze… 10/10 . POZDRAWIAM – Joaśka.
 • – Szczerze polecam tatara i pstrąga z pieca. Dzisiaj przetestowałem i muszę powiedziec, ze warte grzechu – Rafal.
 • – Dzisiejsza wizyta w tym miejscu nie zasługuje niestety na uzyskanie pozytywnej opinii. Dostałyśmy kartę, która miała tylko jedną stronę- zawierającą dania główne, zupy oraz sałatki. Pytając o desery, Pani kelnerka powiedziała, że może zaproponować jedynie pucharek lodów z owocami a do picia rozgrzewającą herbatę z imbirem. Dostałyśmy na talerzyku owoce, chwilę później dzbanuszki z gorącą wodą, lecz Pani zapomniała o herbacie. Po upomnieniu kelnerka przyniosła ją wraz ze sztućcani, które dostałyśmy dopiero po podaniu dania. Zamówione dania nie zostały również podane w tym samym czasie. Koleżanka czekała 40 minut na pucharek lodów, który- jak mówiła Pani kelnerka- miał być z owocami, lecz trudno było się ich w nim doszukać. Kończąc wizytę, poprosiłyśmy o rachunek dzielony na 3, Pani powiedziała że nie będzie problemu, po czym przyniosła nam jeden rachunek mówiąc, że zapomniała i zaraz coś temu zaradzi. Niestety nie udało się już nic zmienić… – Justyna.

Zapiecek / Pyszny Zajazd menu

Oprócz zmiany nazwy, w dawnym "Zapiecku" pojawiły się także nowe dania. Co do menu "Pysznego Zajazdu" wprowadziła Magda Gessler? Zobaczcie wybrane pozycje z menu:

 • barszcz ukraiński z dobieranymi ziemniakami
 • rosół z domowym makaronem
 • tatar wołowy z polędwicy wołowej
 • sałatka grecka
 • pstrąg wędzony z sosem tatarskim
 • cały karp wędzony z sosem wasabi
 • polędwica wołowa z sosem borowikowym i purre
 • faworki z karpia z sosem z podgrzybków, kopytka z dyni
 • knedle ze śliwkami z lodami i bakaliami
 • filet z kurczaka z sosem kurkowym, frytki, bukiet surówek
 • pstrąg z pieca, ziemniaki opiekane, zestaw surówek
 • schab po lubelsku, frytki, bukiet sałat
 • golonka po bawarsku
 • pierogi z mięsem

Jeśli jesteście ciekawi, jak smakują dania serwowane w restauracji "Pyszny Zajazd" po Kuchennych rewolucjach, najlepiej wybierzcie się do Dębówki pod Lublinem i ich spróbujcie. Efekty Kuchennych rewolucji w "Zapiecku" będzie można oglądać w najnowszym sezonie Kuchennych rewolucji, który rusza na antenie TVN już 28 lutego 2019 roku.

Wszystkie odcinki Kuchennych rewolucji można także oglądać online w internecie na player.pl:

Zapiecek / Pyszny Zajazd Kuchenne rewolucje online

Wideo: Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach"


Czytaj więcej…

Kuchenne rewolucje: restauracja Pyszny Zajazd (dawniej Zapiecek …

Magda Gessler przeprowadzając kuchenne rewolucje tradycyjnie postanowiła wprowadzić kilka zmian. Oprócz wnętrza, które zyskało więcej kolorów, zmieniła się również nazwa. Od teraz restauracja będzie nazywać się "Pyszny Zajazd".

Źródło: Express Bydgoski

Kuchenne rewolucje w Pysznym zajeździe: Wina leży po stronie …

Po wizycie Magdy Gessler "Pyszny Zajazd". Adres, ceny, menu. Szaleństwo Kuchennych rewolucji trwa! Tym razem Magda Gessler pojechała do restauracji "Zapiecek" w Lublinie, która po programie zmieniła nazwę na "Pyszny Zajazd". Zobaczcie gdzie …

Źródło: RMF FM

Pyszny Zajazd czyli dawna Karczma Zapiecek – Kuchenne …

Pyszny Zajazd to kolejna restauracja po programie Kuchenne Rewolucje. Dzisiejszy Pyszny Zajazd to dawna Karczma Zapiecek. Właścicielka Karczmy Zapiecek Pani Anna spędziła kilka lat we Włoszech. To tam, zachwycona atmosferą włoskich lokali, …

Źródło: Gazeta Wrocławska

Zapiecek / Pyszny Zajazd po Kuchennych rewolucjach Magdy …

Restauracja "Zapiecek" po Kuchennych rewolucjach zmieniła nazwę na "Pyszny Zajazd". Magda Gessler wprowadziła menu oparte na kuchni staropolskiej. Ekipa Kuchennych rewolucji odświeżyła także wystrój, zmieniając go na bardziej przytulny niż był do …

Źródło: Gazeta Pomorska

Kuchenne rewolucje w Pysznym zajeździe: To wszystko przez …

Pyszny zajazd. Następnego dnia Magda Gessler przedstawiła plan rewolucji. Będzie tu dużo koronkowej roboty z drewna, dużo wycinanek, kolory błękitno-zielono-beżowe. Miejsce zmieni nazwę na Pyszny zajazd – powiedziała. Pracownicy poznali również …

Źródło: RMF MAXXX

„Kuchenne rewolucje” w Lublinie. Magda Gessler w karczmie …

Do tego prawdziwa, staropolska kuchnia. Karczma Zapiecek zamieniła się w Pyszny Zajazd. Zobaczcie „Kuchenne rewolucje”. Emisja w TVN już w czwartek, 4 kwietnia o godz. 21.30. Później (w czwartkowy wieczór) odcinek trafi też do serwisu Player.pl.

Źródło: Radio Eska

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler obraża właścicielkę …

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler odwiedziła restaurację "Pyszny zajazd" w Dąbrówce pod Lublinem. Mimo dużego zaangażowania personelu, w lokalu brakowało gości. Okazało się, że powodem jest… właścicielka. Czy restauratorce udało się …

Źródło: Plejada.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *