"Kuba Wojewódzki". Andrzej Grabowski nie wie, kim jest Paweł …

"Kuba Wojewódzki". Andrzej Grabowski nie wie, kim jest Paweł ...

W talk-show „Kuba Wojewódzki” gościem był Andrzej Grabowski. Aktor mówił o odchudzaniu, ludzkiej głupocie, swoim trzecim albumie i relacjach z Pawłem Domagałą. Stwierdził, że nie wie, kim on dla niego jest.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieAndrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów. Stało się to dzięki operacji zmniejszenia żołądka. Dodał też, że nie musiał przejść na dietę, choć podkreślał, że teraz mniej może zjeść. – Niejedną osobę nosiłem na karku. I to taką, która waży te 45 kilogramów.

Wojewódzki stwierdził. że wygląda jak „młody Bóg” i zapytał, czy dzięki mniejszej masie ciała ma powodzenie u kobiet. – Na mnie kobiety nie lecą. Mężczyźni też nie. Od razu ci to mówię, żebyś nie próbował – zażartował z prowadzącego.

Po temacie odchudzania Grabowski przyznał, że gdyby miał możliwość, to przez jakiś czas chciałby być kobietą. – Chciałbym przez tydzień lub dwa być kobietą. Chciałbym zaznać tego, co zaznają kobiety. Wiesz, o co mi chodzi – powiedział.

Wspomniał też o tym, co by robił jako Dalajlama. – Myślałbym. Pewnie inaczej, niż ja myślę. Jest pewnie dużo mądrzejszy ode mnie – stwierdził aktor. Jednak Wojewódzki skontrował starym cytatem Grabowskiego.
– „Najlepszym sposobem na życie jest głupota. Być głupim – nie ma nic lepszego.” To trochę, jakbyś mi ukradł motto życiowe.
– Jeden z greckich filozofów powiedział “wiem, że nic nie wiem”. Najszczęśliwszy jest ten, który jest głupi, nie potrafi ocenić. Im więcej wiesz, tym wiesz więcej, że wiesz coraz mniej.

Potem odnieśli się do roli Ferdynanda Kiepskiego z serialu „Świat według Kiepskich” – prostego, głupiego człowieka. – Ja mam wrażenie, że pewna postać, z którą rozmawiam, ma tę tarczę zwaną głupotą i świetnie się nią posługuje. W swojej książce sam się przyznajesz, że jesteś błaznem dlatego, że się boisz samego siebie odkryć – zripostował Grabowski na stwierdzenie Wojewódzkiego. Prowadzący się z nim w pełni zgodził.

Grabowski wydał swój trzeci album „Pechy i Peszki”. Jej premiera była 1 kwietnia.
– Nagrałeś wzruszającą płytę z wzruszającymi tekstami. Jest odbiorca w Polsce gotowy na taką estetykę w stylu Kabaretu Starszych Panów?
– Właśnie się okaże. Wydaje mi się, że jest, sądząc po liczbie wysłuchań na Youtube’ie.
Aktor zapowiedział, że nie planuje ruszyć w trasę koncertową, bo… nie zna tekstów na pamięć i twierdzi, że tak naprawdę nie potrafi śpiewać.

Paweł Domagała jest mężem córki aktora. Ten zaś nie potrafił określić, jak spowinowacony jest z muzykiem. Stwierdził, że cały czas mu się to myli. Ktoś z publiczności podpowiedział, że Grabowski jest dla artysty teściem. Wojewódzki nabijał się sytuacji i dopytywał, co aktor myśli o Domagale. Próbował też wmówić, że go irytował. – Chciałem mu sprawić przyjemność i nagrałem płytę, żeby posłuchał i sobie pomyślał, jak ja ładnie śpiewam – skwitował.


Czytaj więcej…

Andrzej Grabowski u Wojewódzkiego opowiedział o operacji …

Andrzej Grabowski u Wojewódzkiego opowiedział o operacji żołądka. Dalej było o… Pawle Domagale. "Nie lubiłeś go na początku". AG 23.04.2019 23:09. Andrzej Grabowski odwiedził studio samozwańczego króla TVN. Aktor był w wyśmienitym humorze, ale …

Źródło: Plotek.pl

"Kuba Wojewódzki". Andrzej Grabowski nie wie, kim jest Paweł …

Ktoś z publiczności podpowiedział, że Grabowski jest dla artysty teściem. Wojewódzki nabijał się sytuacji i dopytywał, co aktor myśli o Domagale. Próbował też wmówić, że go irytował. – Chciałem mu sprawić przyjemność i nagrałem płytę, żeby posłuchał i …

Źródło: Wirtualna Polska

Grabowski nie akceptuje męża swojej córki, Pawła Domagały? Po …

W ostatnim odcinku popularnego talk-show Kuba Wojewódzki na kanapie zagościł jeden z popularniejszych aktorów – Andrzej Grabowski. Mężczyzna w trakcie wywiadu chciał zareklamować swoją niedawno wydaną płytę. Prowadzący program znany jest ze …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *