Która lalka sprowadza dzieci na złą drogę? Pytanie z "Milionerów …

Która lalka sprowadza dzieci na złą drogę? Pytanie z "Milionerów ...

"Ta lalka ma wyłupiaste oczy, tułów ptaka i sprowadza dzieci na złą drogę." Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju „Milionerzy” padło pytanie: „Ta lalka ma wyłupiaste oczy, tułów ptaka i sprowadza dzieci na złą drogę.” Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.GłosujGłosuj


Podziel się

Opinie"Ta lalka ma wyłupiaste oczy, tułów ptaka i sprowadza dzieci na złą drogę." Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy (PAP)

W teleturnieju „Milionerzy” padło następujące pytanie: „Ta lalka ma wyłupiaste oczy, tułów ptaka i sprowadza dzieci na złą drogę.
A bobo
B Momo
C reborn
D Zuzia

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była za 20000 złotych.

Uczestniczka skorzystała z pomocy publiczności. 2/3 widowni wskazała na odpowiedź B. Taka też została zaznaczona i okazała się ona prawidłowa.

Lalka Momo Challenge to kolejna straszliwa gra, która pojawiła się w internecie. Lalka Momo zachęca do samobójstw. Najczęściej grają w nią młodzi ludzie. Najbardziej narażone są osoby, które mają niską samoocenę lub doprowadzają się do samookaleczeń.

Polub WP Teleshow


Czytaj więcej…

Która lalka sprowadza dzieci na złą drogę? Pytanie z "Milionerów …

Największe trudności uczestniczce sprawiło jednak piąte pytanie – za 20 tysięcy złotych. Chodziło o lalkę, która sprowadza dzieci na złą drogę. Ta lalka ma wyłupiaste oczy, tułów ptaka i sprowadza dzieci na złą drogę: A: bobo. B: Momo. C: reborn. D: Zuzia.

Źródło: TVN24

"Ta lalka ma wyłupiaste oczy, tułów ptaka i sprowadza dzieci na złą …

B Momo C reborn. D Zuzia. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była za 20000 złotych. Uczestniczka skorzystała z pomocy publiczności. 2/3 widowni wskazała na odpowiedź B. Taka też została zaznaczona i okazała się ona prawidłowa. WP. Lalka Momo …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *