Kto dostał się do półfinału "Agenta – Gwiazdy 4"? Zostało już tylko …

Kto dostał się do półfinału "Agenta - Gwiazdy 4"? Zostało już tylko ...

Kolejny odcinek programu "Agent – Gwiazdy" już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich… bliscy! Kto tym razem odpadł z "Agenta"? Przeczytaj, co się działo.

W 11. odcinku uczestnicy musieli ułożyć się na hamaku i nie odrywając nóg z niego utrzymać przed sobą  w prawym ręku kulę z wodą. Między gwiazdami zaczęła panować napięta atmosfera. W programie zostali już tylko Angelika Mucha, Damian Kordas, Maria Sadowska, Michał Koterski i Viola Kołakowska. Pierwsza po ponad godzinie kulę upuściła Angelika. 

– Co za absurdalna sytuacji skurcz w nodze, kula w ręku – powiedziała Kołakowska, która odłożyła swoją kulę i przestała walczyć o immunitet. 

– Damian po co ty z nami walczysz? Jak wygrasz to się zmarnuje immunitet – mówiła Maria, która prosiła Kordasa, aby odłożył kulę z wodą.

Zadanie wygrał Misiek, po tym jak Damian pomógł koledze i specjalnie upuścił kulę. 

Kolejne zadanie polegało na jedzeniu dań, które przygotowali dla nich bliscy gwiazd! Jeśli, ktoś z uczestników wspomniał o swoim przyjacielu czy ukochanej osobie grupa dostała tysiąc złotych. Po posiłku prowadząca program Kinga Rusin zaprosiła przyjaciół i rodzinę gwiazd, czego nikt się nie spodziewał! 

W trzecim zadaniu Damian Kordas miał odczytać cyfry, które mieli mu przekazać pozostali uczestnicy. Misiek był w parze z Angeliką, a Viola z Marią. Niestety Damianowi nie udało się poprawnie odgadnąć liczb. 

Jeżeli Damian jest Agentem, to na pewno mu tego nie wybaczę, bo znamy się już tyle czasu i to byłby szok – wyznała Angelika. 

Grupa straciła 5 tysięcy złotych. 

Z programem pożegnała się Angelika Mucha. 

Little i Rafał Jonkisz Agent Gwiazdy
Instagram

Angelika Mucha odpadła w 11. odcinku 

Agent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN
TVN

Mariola i Andrzej GołotaAgent-Gwiazdy 4 - Wiktor Mrozik, Michał Koterski, Angelika Mucha na planie show TVN

 


Czytaj więcej…

"Agent – Gwiazdy". Uczestników odwiedzili niespodziewani goście i …

Na początek – walka o immunitet. Naprawdę wyczerpujące zadanie wygrał Michał Koterski. Jednak to, co wydarzyło się już chwilę później, zaskoczyło nie tylko uczestników, ale i nas samych. Na miejscu zjawili się bliscy gwiazd, rodzina oraz przyjaciele.

Źródło: Plotek.pl

Agent gwiazdy 4 – kto odpadł w 11. odcinku programu i co się …

Konkurencję wygrała osoba, która najdłużej wytrzymała w niekomfortowej pozycji, nie upuszczając kuli, czyli Michał Koterski. Nagrodą w tym zadaniu był zielony immunitet! Kolejne zadanie w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" odbyło się w tej samej …

Źródło: Radio ZET

Nieoczekiwany obrót spraw w "Agent Gwiazdy"!

Marysia Sadowska uściskała swoje dzieci, a Michał Koterski rzucił się w ramiona swojej ukochanej Marceli Leszczak. Pod koniec programu tradycyjnie odbył się test wiedzy o Agencie. Najsłabiej poradziła sobie z nim blogerka Angelika Mucha i to ona …

Źródło: fakt.pl

„Agent-Gwiazdy 4”: Kto pożegnał się z programem?

Najlepszym konkurentem okazał się Michał Koterski, który za wygraną otrzymał zielony immunitet. Zadanie drugie było jednym z najbardziej wzruszających momentów w czwartej edycji programu „Agent-Gwiazdy”. Uczestnicy musieli zasiąść przy stole i zjeść …

Źródło: Radio ChilliZet

Uczestnicy "Agent Gwiazdy" TVN we łzach. Opuściła ich ukochana …

Marysia Sadowska mogła w końcu przytulić swoje dzieci, z kolei Michał Koterski wreszcie zobaczył się z ukochaną Marcelą Leszczak. Wszyscy mocno przeżyli odejście z programu Angeliki Muchy. Taka jednak kolei rzeczy. Agent pozostaje wciąż niewykryty!

Źródło: Pikio.pl

Kto dostał się do półfinału "Agenta – Gwiazdy 4"? Zostało już tylko …

Kolejny odcinek programu "Agent – Gwiazdy" już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich… bliscy! Kto tym …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *