KSW szuka nowych kierunków na ekspansję zagraniczną. Bałkany …

KSW szuka nowych kierunków na ekspansję zagraniczną. Bałkany ...

Największa polska organizacja do tej pory trzy razy pojawiała się poza granicami Polski. Wszystko zaczęło się w październiku 2015 roku, kiedy to najlepsi zawodnicy KSW toczyli walki w Londynie. Dwa lata później po raz pierwszy zobaczyliśmy wydarzenie w Dublinie, a w 2018 roku po raz drugi bohaterowie organizacji zawitali do stolicy Anglii.

 

Szefowie KSW Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski od dłuższego czasu zapowiadają odkrywanie nowych kierunków. Ostatnie transfery do organizacji KSW w postaci zawodników mogły świadczyć o tym, że kolejna gala poza Polską odbędzie się na Bałkanach.

 

– Może nie potwierdzamy tego oficjalnie, ale rozglądamy się szerzej. Zorganizowaliśmy trzy gali zagraniczne, więc Chorwacja i Serbia to dla nas naturalny krok. Bałkany jak najbardziej, ale patrzymy szeroko – powiedział Lewandowski.

 

Kto mógłby wystąpić na takiej gali? Mistrzem wagi półśredniej jest Chorwat Roberto Soldic (15-3, 13 KO, 1 SUB), coraz ważniejszą rolę odgrywa Bośniak Erko Jun (2-0, 2 KO), a na gali KSW 48 imponującą wygraną odniósł Chorwat Filip Pejic (14-2-2, 9 KO, 3 SUB).


Czytaj więcej…

Ciąg dalszy rewolucji w Asseco Resovii! Czterech siatkarzy żegna …

Czterech kolejnych siatkarzy pożegnało się z Asseco Resovią. W przyszłym sezonie w barwach ekipy z Podkarpacia nie zagrają: Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub oraz David Smith. Ciąg dalszy rewolucji w Asseco Resovii! Czterech siatkarzy żegna …

Źródło: polsatsport.pl

KSW otwiera się na nowe kierunki! "Bałkany to naturalny krok"

Organizacja KSW już niedługo pojawi się w nowym miejscu? Tak wynika ze słów współwłaściciela Martina Lewandowskiego. – Bałkany to dla nas naturalny krok – powiedział. Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo… Wyłącz oprogramowanie do …

Źródło: polsatsport.pl

PlusLiga. ZAKSA – ONICO: nie milkną kontrowersje po finale …

Stephane Antiga przyznał, w wywiadzie dla telewizji Polsat Sport, że arbiter tuż po spotkaniu przyznał się do błędu. – Przepraszam zje**** – sędzia sam to przyznał, stwierdził Francuz. REKLAMA. ZOBACZ WIDEO Debiut Leona w kadrze Polski coraz bliżej.

Źródło: WP SportoweFakty

KSW szuka nowych kierunków na ekspansję zagraniczną. Bałkany …

KSW stara się rozwijać i docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Między innymi z tego względu KSW 48 można było oglądać nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech. Gala w Lublinie została przyjęta tam bardzo dobrze i zebrała sporo …

Źródło: WP SportoweFakty

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *