KSW 50: Powrót na Wembley! Znamy pierwsze szczegóły

KSW 50: Powrót na Wembley! Znamy pierwsze szczegóły

Podczas transmisji z dzisiejszej gali KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie ogłoszono datę kolejnej gali największej europejskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Gala KSW 50 odbędzie się 14 września w Londynie. W karcie walk wystąpią:

  • mistrz wagi ciężkiej KSW – Phil De Fries
  • mistrz wagi półciężkiej KSW – Tomasz Narkun
  • czołowy zawodnik wagi średniej – Damian Janikowski.

Rywale wspomnianej trójki na razie nie są znani, ale najbardziej prawdopodobnym przeciwnikiem dla De Friesa może być zwycięzca dzisiejszego starcia Karol Bedorf vs. Damian Grabowski. 

Poniżej informacja prasowa na temat tego wydarzenia:

Historyczna gala KSW 50 odbędzie się 14 września w Londynie. W The SSE Arena, Wembley kibice zobaczą mistrza wagi ciężkiej Phila de Friesa (17-6, 2 KO, 13 Sub), siedzącego na tronie dywizji półciężkiej Tomasza Narkuna (16-3, 3 KO, 12 Sub) oraz medalistę olimpijskiego w zapasach, Damiana Janikowskiego (3-2, 3 KO).

Bilety na KSW 50 są już dostępne w serwisie eBilet.pl oraz wkrótce na Ticketmaster.com.

Phil de Fries notuje aktualnie jedną z najlepszych serii w karierze. Zawodnik z Sunderlandu jest na fali pięciu wygranych z rzędu, z czego trzech w największej organizacji MMA w Europie. W ostatnim pojedynku mistrz królewskiej kategorii wagowej zmierzył się z czempionem wagi półciężkiej i pokonał Tomasza Narkuna po pięciu rundach na KSW 47. Było to pierwsze zwycięstwo Brytyjczyka przez decyzję w KSW, po tym jak odprawił ciosami Michała Andryszaka i zdobył tytuł mistrzowski, a następnie obronił go w starciu z Karolem Bedorfem, którego poddał kluczem na rękę przed własną publicznościom właśnie na Wembley.

Tomasz Narkun po dwóch fenomenalnych, zwycięskich bojach z Mamedem Khalidovem na KSW 42 i KSW 46, postanowił dokonać kolejnego historycznego dzieła i stanął naprzeciw wspomnianego wyżej De Friesa. Polakowi nie udało się zdobyć drugiej korony, ale teraz wraca głodny wygranej do Londynu, gdzie sięgnął po pas kategorii półciężkiej na KSW 32: Road to Wembley. „Żyrafa” w październiku 2015 roku skrzyżował rękawice z Goranem Reljiciem w rewanżowym pojedynku za porażkę z KSW 29 i już w pierwszej rundzie zanotował jedno z najbardziej spektakularnych skończeń w karierze.

Damian Janikowski będzie chciał odczarować stolicę Anglii po nieudanym starciu z Michałem Materlą na KSW 45: The Return to Wembley. Polak po serii trzech spektakularnych wygranych przez nokauty w The SSE Arena, Wembley spotkał się z byłym mistrzem w parze turnieju dywizji średniej. Po bardzo emocjonującej walce lepszy okazał się jednak dużo bardziej doświadczony Berserker. Na KSW 47 Janikowski ponownie zaprezentował kibicom niezapomniany spektakl, kiedy to prowadził przez dwie rundy pojedynku z Aleksandarem Iliciem, by w trzeciej dać się zaskoczyć Serbowi fenomenalnym kopnięciem na głowę. W Londynie olimpijczyk będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę.


Czytaj więcej…

KSW 50: Powrót na Wembley! Znamy pierwsze szczegóły

Gala KSW 50 odbędzie się 14 września w Londynie. Na Wembley kibice zobaczą mistrza wagi ciężkiej Phila de Friesa (17-6, 2 KO, 13 Sub), zasiadającego na tronie dywizji półciężkiej Tomasza Narkuna (16-3, 3 KO, 12 Sub) oraz medalistę olimpijskiego w …

Źródło: polsatsport.pl

KSW 50: Organizacja odkryła karty. Wielki powrót na Wembley

Jubileuszowa gala KSW 50 odbędzie się 14 września. Najlepsza organizacja w Europie wraca na Wyspy. Miejscem gali numer 50. będzie SSE Arena na Wembley w Londynie. Po raz trzeci stolica Wielkiej Brytanii gościć będzie galę MMA.

Źródło: Onet.pl

KSW 50 w Londynie! De Fries, Narkun i Janikowski w karcie walk

Było to pierwsze zwycięstwo Brytyjczyka przez decyzję w KSW, po tym jak odprawił ciosami Michała Andryszaka i zdobył tytuł mistrzowski, a następnie obronił go w starciu z Karolem Bedorfem, którego poddał kluczem na rękę przed własną publicznościom …

Źródło: WP SportoweFakty

KSW 50 w Londynie. De Fries, Narkun i Janikowski pierwszymi …

KSW ogłosiła, że kolejna – jubileuszowa 50. gala – ponownie zagości w Londynie. W hali Wembley Arena wystąpią m.in Philip De Fries, Tomasz Narkun i Damian Janikowski. Właściciele największej polskiej organizacji MMA ogłosili na razie te trzy nazwiska.

Źródło: Sport.pl

KSW 50 – DATA, MIEJSCE, BILETY, WALKI. Gdzie i kiedy KSW 50

KSW 50 to jubileuszowa edycja wydarzenia, które od lat przyciąga nowych fanów mieszanych sztuk walki. W całej historii KSW oglądaliśmy starcia wielkich gwiazd sportu m.in. Mariusz Pudzianowski, Łukasz Jurkowski, Damian Jankikowski czy Mamed …

Źródło: Radio Eska

Ogłoszono galę KSW 50! We wrześniu powrót do Londynu!

Historyczna gala KSW 50 odbędzie się 14 września w Londynie. W The SSE Arena, Wembley kibice zobaczą mistrza wagi ciężkiej Phila de Friesa (17-6, 2 KO, 13 Sub), siedzącego na tronie dywizji półciężkiej Tomasza Narkuna (16-3, 3 KO, 12 Sub) oraz …

Źródło: MMA.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *