KSW 49: Damian Grabowski triumfował w starciu legend wagi …

KSW 49: Damian Grabowski triumfował w starciu legend wagi ...
Newspix / Jakub Barański / Na zdjęciu: Damian Grabowski

W Trójmieście Karol Bedorf chciał zmazać plamę po nieudanym występie na KSW 45 w Londynie, gdzie przegrał przez poddanie z Philem De Friesem. „Coco” w latach 2013-2016 był mistrzem kategorii ciężkiej Konfrontacji Sztuk Walki.

KSW 49. Szostak – Jun: zabójcze 30 sekund, błyskawiczny nokaut!

Zawodnikowi ze Szczecina bukmacherzy dawali większe szanse na wygraną. Za jego triumf płacili po kursie 1.4, natomiast na „Pitbulla” przelicznik wynosił aż 2.7.

Z kolei Damian Grabowski swoją przygodę z KSW rozpocząć chciał z wysokiego C. Były mistrz rosyjskiej organizacji M-1 Global i zawodnik UFC oraz Bellatora liczył, że spędzi w KSW ostatnie lata swojej kariery. Opolanin nie ukrywał, że zamierza poważnie namieszać w kategorii ciężkiej największej polskiej federacji.

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Michał Materla wprost: Popełniłem błąd

Od wysokich kopnięć rozpoczął Bedorf. Trafił jednak Grabowski, znalazł się na górze i mógł porozbijać swojego przeciwnika! Starcie wróciło jednak do stójki, a tam sytuacja się uspokoiła. Pierwsza krew pojawiła się jednak na twarzy opolanina. Miał coraz mniej siły, co wykorzystywał szczecinianin. 

Wrażenie na byłym mistrzu KSW zrobiło niskie kopnięcie. „Pitbull” chciał jak najlepiej to wykorzystać i rozbijał rywala, jednak starcie wróciło do stójki. Tempo, jak na wagę ciężką, było bardzo dobre. 

Drugą rundę również to weteran UFC rozpoczął na swoją korzyść. Chwilę później zamienił się jednak miejscami z eks-czempionem i już Bedorf był w korzystniejszej sytuacji. To jednak długo nie potrwało i już Grabowski rozbijał z dosiadu Bedorfa! 

Tam był bezlitosny. Sędzia Marc Goddard przerwał pojedynek. Dzięki temu Grabowski w świetnym stylu zadebiutował w polskim gigancie, a samo starcie należało do thrillerów.

KSW 49. Krakowski – Dubois: bijatyka w wadze lekkiej! Trudna walka Polaka

W walce wieczoru o pas wagi średniej zmierzą się Michał Materla i Scott Askham.

Czy Damian Grabowski zostanie mistrzem KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub

Sporty Walki

na Facebooku

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty


Czytaj więcej…

KSW 49: Damian Grabowski triumfował w starciu legend wagi …

Damian Grabowski udanie zadebiutował w federacji KSW. Pierwsza runda była wyrównana, natomiast sytuacja w drugiej odsłonie zmieniła się w błyskawiczny sposób. Na początku to Bedorf dominował byłego zawodnika UFC, ale ten pokazał, że jest …

Źródło: Onet.pl

KSW 49 wyniki: Damian Grabowski zdewastował Karola Bedorfa w …

Karol Bedorf postawił na kopnięcia, a Damian Grabowski atakował przeciwnika ciosami rękoma. Pierwsza runda była toczona na wysokiej intensywności, co było zaskakujące zważywszy na wagę obu zawodników. Warte zaznaczenia jest to, że Bedorf …

Źródło: MMA.pl

KSW 49. Bedorf – Grabowski: thriller wagi ciężkiej! "Pitbull" rozbił …

Z kolei Damian Grabowski swoją przygodę z KSW rozpocząć chciał z wysokiego C. Były mistrz rosyjskiej organizacji M-1 Global i zawodnik UFC oraz Bellatora liczył, że spędzi w KSW ostatnie lata swojej kariery. Opolanin nie ukrywał, że zamierza poważnie …

Źródło: WP SportoweFakty

KSW 49: Grabowski rozbił Bedorfa!

Drugą rundę lepiej zaczął Grabowski, który ruszył z pełną mocą na rywala. Z czasem obaj znaleźli się w parterze, gdzie kontrolę przejął Bedorf. Do czasu! Grabowski niespodziewanie zyskał inicjatywę i rozbił rywala łokciami. W tej sytuacji sędzia przerwał ten …

Źródło: polsatsport.pl

KSW 49: Grabowski zniszczył Bedorfa! Askham wygrał w brutalnym …

Damian Grabowski Polski Pittbull ochrzczony w ogniu, jak proroczo przewidział tekst piosenki na wejście. Gratuluje! — martin lewandowski (@martinksw) 18 maja 2019. 22:41. I teraz Materla zmierza do klatki. 22:38. Scott Askham w drodze do oktagonu.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *