KSW 47: Janikowski ciężko znokautowany przez "Jokera"!

KSW 47: Janikowski ciężko znokautowany przez "Jokera"!

Damian Janikowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA. po trzech wygranych przed czasem pojedynkach trafił na niezwykle doświadczonego i zmotywowanego Michała Materlę, który zatrzymał jego zwycięski marsz.

Aleksandar Ilić to najlepszy zawodnik wagi średniej w Serbii. Popularny „Joker” wygrał 10 z ostatnich 11 pojedynków i może pochwalić się serią czterech zwycięstw.

Pierwszą rundę Janikowski rozpoczął łapiąc szybko klincz i wciskając Ilicia pod siatkę. Po chwili pracy w tej pozycji walka wróciła na środek klatki, ale nie na długo. Damian złapał rywala wpół i obalił, zyskując dominującą pozycję i wykluczając nogę Ilicia. Początkowo Janikowski nie był specjalnie aktywny, ale przy próbie podniesienia walki do stójki ponownie uderzył rywalem o matę i ponownie znalazł się na górze.

Bardzo podobnie rozpoczęła się druga runda starcia. Janikowski szybko poszedł po obalenie, gdzie niemal cały czas był z góry, wpadając co jakiś czas w półgardę rywala. Po powrocie walki do stójki widać było, że praca w parterze wyczerpała.

W trzeciej rundzie Ilic wyczuł moment, gdy Damian Janikowski opuścił prawą rękę i celnie trafił lewą nogą, posyłają go nieprzytomnego na matę.


Czytaj więcej…

KSW 47: Janikowski ciężko znokautowany przez "Jokera"!

Janikowski zrobił to, do czego nas przyzwyczaił: rywal przetrwał jednak mocny początek, ale w dalszej fazie pierwszej rundy oglądaliśmy prawdziwy popis zapasów i rzutów Janikowskiego – "Joker" przekonał się, jak funkcjonują "linie lotnicze" Polaka.

Źródło: polsatsport.pl

Jest nagranie! Janikowski brutalnie znokautowany na KSW 47 [WIDEO]

Damian Janikowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA. po trzech wygranych przed czasem pojedynkach trafił na niezwykle doświadczonego i zmotywowanego Michała Materlę, który zatrzymał jego zwycięski marsz. Aleksandar Ilić to najlepszy …

Źródło: Sport.pl

KSW 47: perfekcyjne kopnięcie na głowę zniszczyło plan Damiana Janikowskiego

Nasz medalista olimpijski dominował nad rywalem w dwóch pierwszych rundach, ale potem Aleksandar Ilić trafił Polaka perfekcyjnym kopnięciem na głowę (wideo poniżej), po którym Janikowski padł nieprzytomny na matę. Sędzia natychmiast przerwał …

Źródło: Onet.pl

KSW 47. Janikowski – Ilić: sensacja w Łodzi! Ciężki nokaut na Polaku (wideo)

Damian Janikowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA. Wrocławianin zadebiutował na zawodowej scenie w maju 2017 roku, a już teraz jest uważany przez ekspertów za kandydata do zdobywania najcenniejszych trofeów w MMA. REKLAMA.

Źródło: WP SportoweFakty

WIDEO: SENSACJA! DAMIAN JANIKOWSKI BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY NA KSW 47!

Aleksandar Ilić znokautował Damiana Janikowskiego brutalnym wysokim kopnięciem w trzeciej rundzie pojedynku na gali KSW 47! Damian Janikowski już po kilkunastu sekundach walki ruszył agresywnie do klinczu. Polak zapiął klamrę pod siatką, jednak …

Źródło: MMA Rocks

KSW 47: Damian Janikowski znokautowany w trzeciej rundzie! BRUTALNIE ZNOKAUTOWANY!

Damian Janikowski (3-2) powrócił, ale niestety nie był to powrót udany! Medalista olimpijski w zapasach przegrał przez nokaut wysokim kopnięciem w trzeciej rundzie z Alexandrem Ilicem (11-2). To była druga porażka Janikowskiego w klatce KSW.

Źródło: MMA.pl

Ciężki nokaut na KSW 47! Damian Janikowski aż stracił świadomość [WIDEO]

Damian Janikowski przegrał walkę z Aleksandarem Iliciem podczas gali KSW 47. Były zapaśnik został brutalnie znokautowany. Janikowski rozpoczął walkę z dużym animuszem – miał przewagę, był aktywny, kilka razy efektownie rzucił rywalem o matę.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *