Krystyna Pawłowicz kończy z polityką? Zamknęła biuro w Sulejówku

Krystyna Pawłowicz kończy z polityką? Zamknęła biuro w Sulejówku

Krystyna Pawłowicz zamknęła filię swojego biura poselskiego w Sulejówku. Swoje biuro poselskie Krystyna Pawłowicz otworzyła w Mińsku Mazowieckim, a jego filię w Sulejówku. Zajmowała ona tutaj wolnostojący piętrowy budynek przy ul. Gdańskiej 1 (u …

Źródło: Warszawa.Wyborcza.pl

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Posłanka zapowiada, że …

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Posłanka zapowiada, że niebawem zakończy się jej praca poselska. oprac. (sndr) 17 lipca Zaktualizowano 27 minut temu. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Zapowiada, że z polityki odejdzie jesienią.

Źródło: Gazeta Lubuska

Korwin Piotrowska o odejściu Pawłowicz z polityki: Bóg jednak istnieje

Wczoraj na swoim profilu na Twitterze Krystyna Pawłowicz ogłosiła, że odchodzi z polityki. Z decyzji posłanki ucieszyło się wielu jej przeciwników, w tym Karolina Korwin Piotrowska. Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna …

Źródło: Dziennik.pl

Krystyna Pawłowicz NARESZCIE KOŃCZY "KARIERĘ": "Z polityki …

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej negatywnych osób polskiej polityki. Liczba posłów, z którymi polityk toczyła wojny przez ośmioletnią przygodę z polityką jest tak duża, że wątpimy, że ktokolwiek zdołałby się podjąć zliczenia wszystkich konfliktów.

Źródło: Pudelek

Pawłowicz ukrywa prawdziwy powód odejścia z polityki? Media …

Krystyna Pawłowicz wie, jak wywołać sensację. Efektem jej wczorajszej deklaracji o odejściu z polityki jest prawdziwa burza dyskusji: wszyscy zastanawiają się, jaki jest prawdziwy powód, dla którego kontrowersyjna posłanka porzuca sejmową karierę.

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *