Kryniccy młodzi aktorzy są na pierwszym miejscu w powiecie …

Kryniccy młodzi aktorzy są na pierwszym miejscu w powiecie ...

 

Czytaj również: Tylicz: Świąteczna atmosfera w bibliotece

 

Imprezę przygotowali pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu i Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu. – W tegorocznym konkursie wzięło udział 10 grup teatralnych z powiatu nowosądeckiego – mówi Krzysztof Szewczyk, dyrektor PMDK w Starym Sączu.

Jury w składzie: Józef Więcławek – aktor związany na co dzień z Teatrem Nowym w Nowym Sączu oraz Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Renata Gierczyk, Anna Zając-Bieńkowska oraz Kinga Zbozień po obejrzeniu wszystkich występów grup teatralnych postanowiło przyznać nagrody:

Nagroda indywidualna: Klaudia Rams – Gminny Ośrodek Kultury w Łącku i Julia Stencel – Szkoła Podstawowa w Wierchomli Wielkiej.

I miejsce: Ekstremalna Grupa Teatralna Centrum – Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju.
II miejsce: Berecik – Gminny Ośrodek Kultury w Łącku oraz Szkolne Koło Recytatorskie – Teatralne – Szkoła Podstawowa w Wierchomli Wielkiej.
III miejsce: Od Jutra – Szkoła Podstawowa w Stańkowej.

Wyróżnienia: Teatr Uśmiechu – Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu; Teatrzyk Szkolny Baj – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąclowej; Gimnazjum w Piątkowej – Szkoła Podstawowa w Piątkowej; Gimnazjum w Paszynie – Szkoła Podstawowa w Paszynie; Kujonki – Szkoła Podstawowa w Kadczy; Prywaciaki – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu.

 

Redakcja,

Źródło i fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu


Czytaj więcej…

Strajk nauczycieli 2019 w powiecie kazimierskim – dzień 16. Matury …

Z dniem 24 kwietnia czynną akcję strajkową zawieszają: Szkoła Podstawowa numer 1 w Kazimierzy Wielkiej, Szkoła Podstawowa numer 3 w Kazimierzy Wielkiej, Szkoła Podstawowa w Wielgusie. Tak samo – podstawówki w Sokolinie czy Dobiesławicach.

Źródło: Echo Dnia Świętokrzyskie

Kraków. Co ze strajkiem po świętach? Zawieszone zajęcia, marsz …

Należy jednak pamiętać, że dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek mogą wystosować wnioski o zawieszenie zajęć także później (w reakcji na zmieniającą się sytuację w danej placówce), dlatego przypominamy o tym, że informacje o bieżącej sytuacji w …

Źródło: Dziennik Polski

Kryniccy młodzi aktorzy są na pierwszym miejscu w powiecie …

Wyróżnienia: Teatr Uśmiechu – Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu; Teatrzyk Szkolny Baj – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąclowej; Gimnazjum w Piątkowej – Szkoła Podstawowa w Piątkowej; Gimnazjum w Paszynie – Szkoła Podstawowa w …

Źródło: Krynica.TV (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *