Kronika policyjna 23 maja

Kronika policyjna 23 maja

Kto może liczyć na pomyślność losu, a kto powinien spodziewać się zagrożeń? Sprawdź horoskop na dziś i dowiedz się, co czeka Cię dziś. Mamy nadzieję, że szczęście będzie ci dziś sprzyjać.

Horoskop dzienny dla Wodnika poleca ci spędzić czwartkowe popołudnie poza domem, najlepiej w samotności. Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju, dlatego wyprawa w nieznane wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Horoskop dzienny dla Ryb zachęca cię do tego, abyś nie spędzał czwartkowego popołudnia w standardowy sposób. Siedzenie w domu z herbatą i książką przy obecnych układach planet nie da ci żadnej satysfakcji.

Horoskop dzienny dla Barana zapowiada, że zabraknie ci dzisiaj cierpliwości. Do koronkowych działań, planowania, ale również do ludzi. Pluton w koniunkcji do Księżyca ześle ci też niezadowolenie z ogólnego stanu rzeczy.

Horoskop dzienny dla Byka mówi, że czeka cię dość intensywny czwartek. Na niebie kłębić się będą tranzyty, które sprawią, że twoje emocje zmieniać się będą jak w kalejdoskopie.

Czwartek w horoskopie dziennym dla Bliźniąt zapowiada się jako dzień bardzo intensywny i wypełniony silnymi emocjami. Większość z nich nie będzie jednak przyjemna. Przede wszystkim zacznie ci brakować pewności siebie.

W horoskopie dziennym dla Raka mieszają się dzisiaj wpływy, które zwiększać będą twoją nerwowość i irytację. Musisz się niestety nastawić na dzień o nieharmonijnych aspektach oraz na dużo nieprzyjemnych myśli.

Horoskop dzienny dla Lwa ostrzega cię dzisiaj przed wybuchami niekontrolowanego gniewu oraz przed szukaniem zaczepki. Skumulowane emocje będą szukać ujścia, nawet jeśli oznaczać to będzie, że komuś się niesłusznie oberwie.

Horoskop dzienny dla Panny poleca ci przygotowanie się psychiczne na czwartek, który nie będzie twoim wymarzonym dniem. Największym wrogiem twojego spokoju i opanowania stanie się wewnętrzna irytacja.

Horoskop dzienny dla Wagi przewiduje ci dzisiaj dzień o nieharmonijnych wpływach. Możesz mieć poczucie, że zróżnicowane emocje wylewają się z ciebie w niekontrolowany sposób. Ciężko ci będzie nad nimi zapanować.

Horoskop dzienny dla Skorpiona ostrzega cię przed niezbyt spokojnym czwartkiem, podczas którego będziesz się musiał liczyć z utrudniającymi ci życie wpływami planetarnymi. Nie będziesz się dzisiaj czuć najlepiej w swojej skórze.

Horoskop dzienny dla Strzelca zachęca cię dzisiaj do szukania alternatywnych form spędzania czasu. Zrób coś, co wiąże się dla ciebie z odejściem od schematu oraz podbudowywaniem własnego ego.

Horoskop dzienny dla Koziorożca poleca ci przygotować się psychicznie na dzień, podczas którego nie będziesz się czuł dobrze sam ze sobą. Zaczniesz wątpić w swoją wartość i w to, że ze wszystkim sobie poradzisz.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub Onet Wiadomości na Facebooku!

(NZ)

Źródło: Magia Onet


Czytaj więcej…

Horoskop dzienny na czwartek 23 maja 2019 roku

Horoskop dzienny na czwartek 23 maja 2019 roku. Horoskop przyda się wszystkim tym, którzy chcą odnaleźć swoją najbliższą przyszłość w gwiazdach. Czy dziś możesz liczyć na dużo szczęścia? A może horoskop na czwartek 23 maja 2019 podpowie ci, …

Źródło: Onet.pl

Horoskop dzienny czwartek 23.05.2019. Znaki zodiaku: horoskop na …

Horoskop dzienny na czwartek. Czytaj i dowiedz się, co Ci się dziś przydarzy. Co czeka znaki zodiaku 23 maja. Sprawdź horoskop dzienny i dowiedz się, co czeka cię w związku, interesach i pracy. Wahasz się z podjęciem decyzji? Zanim zrobisz cokolwiek …

Źródło: Dziennik Łódzki

Horoskop dzienny na CZWARTEK 23 maja 2019 r. HOROSKOP na …

HOROSKOP DZIENNY na czwartek, 23.05.2019 roku. Sprawdź horoskop NA DZIŚ i zobacz, co dla Ciebie przepowiadają gwiazdy na 23 MAJA. Jaki to będzie dzień dla Twojego znaku zodiaku? Przeczytaj nasz horoskop dzienny na czwartek i dowiedz się już …

Źródło: Nowa Trybuna Opolska

Prezydent Polski Andrzej Duda przyjedzie do Lubaczowa. W …

W czwartek 23 maja spotka się z mieszkańcami. Norbert Ziętal 23 maja Zaktualizowano wczoraj, 17:00. Prezydent Polski Andrzej Duda. Jakub Szymczuk/KPRP. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w czwartek, 23 maja, złoży wizytę w …

Źródło: Nowiny24

Kronika policyjna 23 maja

Pod koniec ubiegłego tygodnia 17 maja, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zabezpieczyli tytoń bez skarbowych znaków akcyzy oraz alkohol niewiadomego pochodzenia. 45-latek, który zajmował się nielegalnym …

Źródło: Przegląd Olkuski

Horoskop dla Ciebie na czwartek, 23 maja. Sprawdź, co Cię czeka

Wodnik (20.01 – 18.02)Ludzie z uwagą będą słuchać tego, co masz do powiedzenia i chętnie wchodzić z Tobą w polemikę. Horoskop dzienny to wyraźna wskazówka, by nie rzucać słów na wiatr. Ryby (19.02 – 20.03) Będzie dzisiaj przydatne Twoje …

Źródło: Opole Lubelskie NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *