Królowa Elżbieta II pojawi się na pogrzebie służącej Annette Wilkin i złamie protokół?

1. FC Kaiserslautern - Bayern 1-1. Gol Lewandowskiego w sparingu

Królowa Elżbieta złamie protokół! Chodzi o pogrzeb służącej Annette Wilkin, na którym pojawić się ma sama królowa. Protokół mówi, że monarchini może uczestniczyć tylko w pogrzebach członków rodziny i bardzo bliskich przyjaciół, absolutnie jednak nie podwładnych – w przypadku swojej służącej Annette królowa zamierza jednak zrobić wyjątek.

Zobacz też: Kiedy Meghan Markle będzie w drugiej ciąży? Książę Harry znów zostanie ojcem?

Annette Wilkin nie żyje – kim była służąca królowej Elżbiety?

Królowa Elżbieta wybiera się na pogrzeb służącej Anette Wilkin. Anette Wilkin zmarła niedawno po krótkiej i niespodziewanej chorobie. Przez długie lata była służącą Elżbiety – była pracownikiem dworu od 1974 roku. Annette Wilkin zmarła w wieku 72 lat.


Więcej: Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Pisany jest mu tron!


Królowa Elżbieta i Annette Wilkin znały się bardzo dobrze – służąca dostała nawet kiedyś w prezencie od królowej jednego z jej psów.

Królowa uwielbiała ją. Była niemal częścią rodziny. Nigdy nie wyszła za mąż, ale była bardzo oddana swojej pracy i poświęciła całe swoje życie dla rodziny królewskiej – mogliśmy przeczytać w Daily Mail.

W 2014 roku Wilkin chciała przejść na emeryturę, jednak Elżbieta II poprosiła ją, by jej nie opuszczała – zaproponowała jej o wiele lżejszą pracę – pracę garderobianej. Annette przystała wówczas na prośbę Elżbiety.

Na dworze królewskim wszyscy kochali Annette – możemy przeczytać o tym w Daily Mail:

Anette Wilkin miała królewską aurę i piękny akcent, który podziwialiśmy. Zawsze była nieskazitelnie ubrana. W pełni kontrolowała swoją pracę i była życzliwą dla personelu. Królowa ją uwielbiała, a ona była prawie częścią rodziny. Nigdy nie wyszła za mąż, ale poświęciła się swojej pracy i oddała życie rodzinie królewskiej.

Elżbieta na pogrzebie służącej

Plotek o tym, że Elżbieta ma się pojawić na pogrzebie Wilkin, nie potwierdził na razie rzecznik rodziny królewskiej. Informację o planach Elżbiety zdobyli natomiast brytyjscy dziennikarze. 

Mamy nadzieję, że Elżbieta rzeczywiście pojawi się na pogrzebie swojej służącej – przyjaciółki. W takich momentach warto chyba jednak czasem nagiąć dworskie zasady?

Zobacz też: Meghan Markle urodziła synka. Książę Harry emocjonalnie o porodzie: „najniezwyklejsze doświadczenie”


Co sądzisz o tym artykule?

79

9


Czytaj więcej…

Bolesne chwile dla królowej. Złamie tradycję z tego powodu?

Miała zaledwie kilkanaście lat, gdy zaczęła pracować na zamku w Windsorze, jako pokojówka. Annette Wilkin swoją pracowitością, nienagannymi manierami i perfekcjonizmem, zdobyła serce oraz uznanie królowej Elżbiety II. Kiedy w 2014 roku przeszła na …

Źródło: fakt.pl

Królowa Elżbieta II złamie protokół dla zmarłej Annette Wilkin. Kim dla niej była?

Kim była Annette Wilkin? Annette Wilkin urodziła się w 1947 roku, a kilkanaście lat później rozpoczęła swoją służbę na królewskim dworze. Pracowała w zamku Windsor jako młoda pokojówka. Jednak swoją pracowitością, nienagannymi manierami i …

Źródło: Popularne

Królowa Elżbieta II pojawi się na pogrzebie służącej Annette Wilkin i złamie protokół?

Królowa Elżbieta złamie protokół! Chodzi o pogrzeb służącej Annette Wilkin, na którym pojawić się ma sama królowa. Protokół mówi, że monarchini może uczestniczyć tylko w pogrzebach członków rodziny i bardzo bliskich przyjaciół, absolutnie jednak nie …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Elżbieta II złamie królewski protokół. Okoliczności są smutne, a jej decyzja w pełni zrozumiała

Kilka dni temu zmarła Annette Wilkin, prawa ręka królowej, która służyła jej blisko 45 lat. Była jedną z najbardziej oddanych i zaufanych współpracownic Elżbiety II. Jak informuje "Mirror", kobieta odeszła po krótkiej chorobie w wieku 72 lat. I choć królowa …

Źródło: Plotek.pl

Elżbieta II złamie królewską tradycję. Pojawi się na pogrzebie swojej służącej

Annette Wilkin rozpoczęła swoją służbę na królewskim dworze w 1974 roku. Zaczęła wówczas pracować w zamku Windsor jako młoda pokojówka. Pod koniec swojego życia pełniła już funkcję głównej gosposi, która nadzorowała pracę innych służących.

Źródło: naTemat

Elżbieta II złamie "królewską zasadę" i uda się na pogrzeb służącej

Annette Wilkin, która "poświęciła życie rodzinie królewskiej", zmarła po niedawnej walce z chorobą. Uważa się, że Elżbieta II będzie prawdopodobnie uczestniczyła w jej pogrzebie i złamie tym samym królewską tradycję. Królowa rzadko uczęszcza na …

Źródło: Onet.pl

Królowa Elżbieta II zdecydowała się złamać protokół. Co jest powodem?

Annette Wilkin służyła królowej Elżbiecie II przez blisko 45 lat i była jedną z najbardziej zaufanych i oddanych pracownic. Cieszyła się bardzo dużą sympatią wśród innych pracowników, jak i samej królowej. Kobieta odeszła kilka dni temu po stosunkowo …

Źródło: Radio ChilliZet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *