Kris pokazała piękne zdjęcia i złożyła życzenia córkom. Zapomniała …

Bezmięsne kotlety w natarciu

Kris Jenner zwana jest mamagerką. To ona odpowiada za niekwestionowany sukces całego klanu Kardashianów i mówi się, że tak naprawdę to też ona odpowiada za każdą dramę, w którą wplątane są jej córki. A Kris swoją miłość do dzieci okazuje na każdym możliwym kroku. I z okazji Dnia Matki, który obchodzony był w Stanach Zjednoczonych w minioną niedzielę, zamieściła na Instagramie kolaż zdjęć oraz życzenia dla swojej mamy, jak i dla swoich córek, które mają już dzieci. W tym poście zabrakło oczywiście Kendall Jenner, która jako jedyna z klanu nie została jeszcze mamą, a także Roba, czyli zapomnianego syna Kris. 

Na Instagramie Kris złożyła życzenia z okazji Dnia Matki, które brzmią następująco:

Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich pięknych mam. Mojej niesamowitej mamie MJ – kocham cię bardziej niż myślisz. Dziękuję, że mnie wychowałaś tak, abym była silna i niezależna i za miłość do mnie. Moim pięknym córkom, które są mamami – jestem z was bardzo dumna, dziewczyny i matki. Moje wnuki są pobłogosławione, że Bóg wybrał właśnie was, abyście były ich mamami. Kocham was.

 

W poście możemy dostrzec Kylie, Kourtney, Khloe, Kim (wszystkie ze swoimi pociechami) oraz mamę Kris, czyli Mary Jo Campbell. Brakuje więc tylko bezdzietnej Kendall, która i tak dała o sobie znać w komentarzu pod zdjęciem. Z jej słów można wyczuć pewną dozę ironii.

Też cię kocham, mamo – napisała.

Czy to tylko żart? A może Kendall rzeczywiście zrobiło się przykro? No cóż, wiele na tę drugą opcję, bo ona na swoim Instagramie zamieściła jedynie zdjęcie babci, a co więcej, pod nim wyłączyła możliwość komentowania. Nowa drama u Kardashianek? Czekaliśmy na to. 

 

DH


Czytaj więcej…

Kendall Jenner pominięta przez Kris w poście na Dzień Matki. Jej …

W niedzielę, 12 maja 2019, w USA był obchodzony Dzień Matki. Z tej okazji Kris Jenner zamieściła na Instagramie wzruszający post, w którym oddała hołd swoim córkom – wszystkim poza Kendall Jenner! Zarówno we wpisie, jak i na zdjęciach, których kolaż …

Źródło: Radio Eska

Emily Ratajkowski, Jason Mamoa, Paris Jackson. Gwiazdy składają …

W niedzielę 12 maja w wielu krajach, m.in. w USA, Kanadzie, Australii czy Japonii, obchodzony był Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy dzieliły się w mediach społecznościowych wyjątkowymi wspomnieniami i zdjęciami. Zebraliśmy dla was najlepsze z nich.

Źródło: Wprost.pl

Kris pokazała piękne zdjęcia i złożyła życzenia córkom. Zapomniała …

Dzień Matki przypada w USA na drugą niedzielę maja. Z tej okazji Kris Jenner opublikowała post, w którym złożyła życzenia zarówno swojej mamie, jak i swoim córkom, które mają już dzieci. Kendall, która nie jest mamą, zabawnie, a może ironicznie …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *