Koterski i Leszczak. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia

Koterski i Leszczak. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia

Marcela Leszczak, którą poznaliśmy przy okazji III edycji programu Top Model (zaszła aż do finału), poznała Miśka w teatrze w Nowy Rok. Po spektaklu, w którym grał Koterski przedstawiła ich sobie wspólna znajoma, producentka. Jak mówią zakochani, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Misiek oświadczył się Marceli już po 23 dniach znajomości. Ich syn przyszedł na świat w październiku 2017 roku.

Marcela i Misiek wprowadzili się niedawno do pierwszego wspólnego domu. Kiedy Misiek brał udział w programie „Agent-gwiazdy” (spędził na planie kilka tygodni), Marcela zadbała o wykończenie wnętrza. Jak przyznała w programie, jest estetką, wiec elementy dekoracyjne w domu są dla niej równie istotne.

Okazuje się, że do udziału w programie „Agent-Gwiazdy” przekonała go Marcela. Misiek wcale nie chciał jechać, ponieważ bał się tęsknoty za najbliższymi. Kiedy wrócił po programie do domu stęskniony Fryderyk nie spuszczał go z oka.

***

Michał Koterski to polski aktor filmowy i teatralny. Jest synem znanego reżysera Marka Koterskiego. Zasłynął dzięki rolom w filmach swojego ojca, gdzie grał Sylwka, syna Adama Miarczyńskiego, m.in. „Ajlawju”, „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Zagrał także w kilkunastu innych filmach; były to m.in. takie obrazy, jak: „Superprodukcja”, „Rezerwat”, „Śniadanie do łóżka” czy „Baby są jakieś inne”.

Na swoim koncie ma także świetne role teatralne w spektaklach: „Mayday2”, „Historia Żołnierza”, „Królowa Wróżek”, „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”, „Z Twoją córką? Nigdy!”.

W 2007 roku otrzymał statuetkę Superświra, natomiast w 2018 roku Złotego Szczeniaka za najlepszą rolę męską w filmie „7 uczuć”.

Zobacz też:

Nareszcie! Iza Janachowska zdradziła płeć dziecka.

„Jak zjadłam pizzę, to miałam depresję” Wieniawa uczulona na gluten”.

„Tata mnie krótko trzymał!” Kasia Bujakiewicz wspomina swoje dzieciństwo w Poznaniu.

Olga Nowotarska. Polska modelka, którą zachwycił się sam Ralph Lauren.


Czytaj więcej…

Koterski i Leszczak. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Miśka Koterskiego i Marcelę Leszczak, parę narzeczeńską i rodziców małego Fryderyka. Misiek i Marcela opowiedzieli nam o łączącym ich uczuciu, wspólnym domu oraz udziale Miśka w programie „Agent-Gwiazdy”.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w DDTVN zdradzili, co robiła …

ichał Koterski (39 l.) i Marcela Leszczak (27 l.) odwiedzili studio Dzień Dobry TVN. Para zdradziła, co Marcelina robiła w czasie, gdy Michał był na zdjęciach do Agenta. Misiek Koterski w Agencie, Marcelina wykańczała mieszkanie. Michał zdradził, że …

Źródło: Kozaczek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *