Koszmarne pudło zawodnika Paris Saint-Germain robi furorę w …

Koszmarne pudło zawodnika Paris Saint-Germain robi furorę w ...

Paris Saint-Germain zremisowało u siebie ze Strasbourgiem 2-2 w meczu 31. kolejki francuskiej Ligue 1. Tym samym stołeczny zespół nie wykorzystał szansy, aby już w niedzielę zapewnić sobie mistrzowski tytuł.

A. Gonçalves 38′

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do ”Les Parisiens” w 13. minucie spotkania, gdy Eric Choupo-Moting zdobył pierwszą bramkę. Asystę zaliczył Colin Dagba.

Zespół RC Strasbourg otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Nuno Da Costa. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego ósme trafienie w sezonie. Przy strzeleniu gola pomógł Lionel Carole.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę RC Strasbourg przyniosły efekt bramkowy. W 38. minucie Anthony Gonçalves dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 57. minucie kartkę obejrzał Kenny Lala z RC Strasbourg. W 60. minucie w drużynie ”Les Parisiens” doszło do zmiany. Kylian Mbappe wszedł za Erica Choupę-Motinga.

Jedenastka RC Strasbourg długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 44 minuty, jednak zespół gospodarzy doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Thilo Kehrer. Asystę przy golu zanotował Julian Draxler.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-2.

Matz Sels

88′

Daniel Alves

Anthony Caci

Juan Bernat

Lionel Jules Carole

Colin Dagba

Kenny Lala

57′

Presnel Kimpembe

Pablo Martinez

60′

Layvin Kurzawa

Stefan Mitrović

Thiago Silva

Anthony Gonçalves

38′ 65′

76′

Christopher Nkunku

Sanjin Prcić

Leandro Daniel Paredes

Ibrahima Sissoko

Marco Verratti

Nuno Miguel da Costa Jóia

26′ 73′

13′ 60′

Eric Maxim Choupo-Moting

Ludovic Ajorque

86′

REZERWOWI

Alphonse Areola

Bingourou Kamara

76′  82′

Thilo Kehrer

Abdallah N’Dour

60′

Julian Draxler

Youssouf Fofana

Stanley Nsoki

Dimitri Liénard

65′

60′

Kylian Mbappé

Moataz Zemzemi

Samuel Grandsir

73′

Lebo Mothiba

86′

Przewaga jedenastki PSG w posiadaniu piłki była ogromna (73 procent), Mimo takiej przewagi gospodarze nie potrafili wygrać meczu.

Sędzia nie ukarał piłkarzy PSG żadną kartką, natomiast zawodnikom gości przyznał dwie żółte.

0

Już w najbliższą sobotę zespół RC Strasbourg zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie En Avant Guingamp. Natomiast 14 kwietnia Lille OSC będzie rywalem jedenastki ”Les Parisiens” w meczu, który odbędzie się w Villeneuve d’Ascq.

31. kolejka Ligue 1: Paris Saint-Germain FC – RC Strasbourg Alsace …

Zespół RC Strasbourg otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Nuno Da Costa. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego …

Źródło: Interia

Paris Saint-Germain zremisowało u siebie z RC Strasbourg 2:2 w meczu 31. kolejki Ligue 1. Paryżanie mogli wygrać to spotkanie i tym samym zapewnić sobie tytuł mistrzowski, jednak przeszkodziła im w tym kuriozalna sytuacja z pierwszej połowy.

Źródło: Onet.pl

PSG chce zatrzymać swoją gwiazdę. Gigantyczne pieniądze dla …

Paris Saint-Germain robi wszystko, aby zatrzymać swoją gwiazdę na wiele lat. Wszystko przez zakusy Realu Madryt, który sprawdzał możliwość pozyskania 20-latka. Co prawda Królewscy zarzekali się, że nie chcą kupić Kyliana Mbappe, jednak według …

Źródło: WP SportoweFakty