Kora – rocznica śmierci. Jej synowa bardzo za nią tęskni

Siostra Kory wspomina we „Wprost” artystkę. „Przez kilka lat …

Mama była wycieńczona, chyba miała cukrzycę, wtedy były problemy ze zdiagnozowaniem takich chorób, tata dostał zawału i zmarł, to Kora znalazła jego ciało… znów trafiłyśmy do „innych”, tym razem do rodziny. Ale surowej. Kora to bardzo źle wspominała.

Źródło: Wprost.pl

Rok temu zmarła Kora, wokalistka Maanamu. "Przychodzimy …

Kora, wokalistka Maanamu odeszła 28 lipca 2018 roku. "Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka …

Źródło: RMF 24

Niecodzienny widok na grobie Kory

Dokładnie rok temu, 28 lipca, roku zmarła Olga Jackowska. Artystka przegrała walkę z chorobą nowotworową, na którą cierpiała pięć lat. Chemioterapia wyniszczyła jej organizm, a piosenkarka zniknęła ze sceny. Ostatnie swoje dni spędziła w domu na …

Źródło: fakt.pl

Kora – rocznica śmierci. Jej synowa bardzo za nią tęskni

Kora zmarła 28 lipca 2018 w Bliżowie w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Przez ostatnie 5 lat życia zmagała się z chorobą nowotworową. Kilka miesięcy przed śmiercią jej menadżerka informowała, że artystka jest w dobrym stanie i planuje powrót na scenę.

Źródło: Wirtualna Polska

Rok temu zmarła Kora, wokalistka Maanamu, która "stworzyła sobie …

"Stworzyłam sobie bajkę i tak teraz żyję" – mówi w dokumencie Bartka Konopki "Droga do mistrzostwa" Kora i dodaje – "Mimo mrocznych zakrętów, uważam, że moje życie było nieprawdopodobnie ciekawe". Wokalistka Maanamu odeszła 28 lipca 2018 r.

Źródło: polsatnews.pl

Mija rok od śmierci Kory. Taką ją zapamiętamy…

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. W pierwszą rocznicę śmierci gwiazdy polskiej muzyki pragniemy przypomnieć jej niezapomniane stylizacje, które uczyniły z niej ikonę popkultury. Ekstrawaganckie stroje, odważne fryzury i liczne metamorfozy – właśnie taką ją …

Źródło: Plejada.pl

Pierwsza rocznica śmierci Kory Jackowskiej. Jak wspominają ją …

Kory Jackowskiej nie ma już wśród nas. Legendarna polska wokalistka i liderka zespołu Maanam odeszła dokładnie 28 lipca 2018 roku. Dziś obchodzimy pierwszą rocznicę śmierci Kory Jackowskiej. Jak wspominają ją gwiazdy, dziennikarze, politycy?

Źródło: Telemagazyn.pl

Tych wyjątkowych kreacji Kory nigdy nie zapomnimy!

Zobaczcie najbardziej wyjątkowe kreacje Kory. Olga Sipowicz, którą rok temu żegnaliśmy z wielkim żalem była prawdziwą mistrzynią metamorfoz. W latach 80. szokowała ostrym, punkowym stylem i krótką fryzurą. Potem widzieliśmy dziesiątki jej wcieleń.

Źródło: VIVA!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *