Konin: Tragedia w miejscowości Kramsk. Zaatakowała nożem swoje …

PiS drugi w kujawsko-pomorskim

Dramat rozegrał się w domu przy ul. Kolejowej. Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała o godz. 8.45.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie prok. Marek Kasprzak powiedział, że postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Prokurator podał, że kobieta zostawiła list. Nieoficjalnie wiadomo, że opisała w nim swoje życiowe trudności.

Po zadaniu sobie ciosów kobieta zadzwoniła do siostry i powiedziała, że wbiła sobie nóż w serce, zaś jej dzieci „też potrzebują opieki medycznej”. Siostra 37-latki powiadomiła służby ratunkowe.

Mimo długiej reanimacji nie udało się uratować życia starszego z dzieci. Młodszy chłopiec został przewieziony do szpitala w Poznaniu. Kobieta leży w szpitalu w Koninie. Dziś po południu lekarze podali, że jej stan stabilny.

W chwili zdarzenia mąż kobiety był w pracy. Z ustaleń PAP wynika, że rodzina z Kramska nie była pod opieką służb społecznych, nie było tam też żadnych interwencji policji. Bliskim 37-latki udzielono pomocy psychologicznej.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub Onet Wiadomości na Facebooku!

(mba, pmd)


Czytaj więcej…

Kramsk. Matka zaatakowała dwójkę dzieci nożem. 8-latek nie żyje

Do tragedii doszło przy ulicy Kolejowej w Kramsku. Policja otrzymała informację o zdarzeniu około godziny 8:45 w czwartek 6 czerwca. Na razie wiadomo, że 37-latka zaatakowała dwójkę swoich dzieci nożem. 8-letniego chłopca nie udało się uratować, …

Źródło: Wprost.pl

Tragedia w Wielkopolsce. Matka zaatakowała swoje dzieci, nie żyje …

W Kramsku koło Konina doszło do tragedii. Nie żyje 8-letni chłopak, jego matka i 5-miesięczny brat trafili do szpitala. 37-letnia mieszkanka Kramska zadała sobie i dzieciom ciosy nożem, zadzwoniła do siostry, ta powiadomiła służby ratunkowe – podała …

Źródło: Onet.pl

Tragedia w Kramsku: matka ZAATAKOWAŁA nożem Miłosza i …

Rodzinna tragedia w Kramsku: 37-letnia kobieta zaatakowała dwójkę swoich synów, a potem zraniła siebie. Jak podaje RMF FM, starszego z braci nie udało się uratować. Kobieta oraz jej młodszy syn trafili do szpitala.

Źródło: Super Express

Kramsk: Matka zaatakowała nożem swoje dzieci. Jednego z nich nie …

"Mają one wyjaśnić okoliczności i przebieg zdarzenia, w wyniku którego matka z kilkumiesięcznym dzieckiem w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala" – czytamy. Kramsk to miejscowość 15 kilometrów od Konina, w woj. wielkopolskim. Więcej o:.

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Kramsk. Tragedia rodzinna. Matka zaatakowała dwójkę swoich …

Kramsk. Tragedia rodzinna. Matka zaatakowała dwójkę swoich dzieci. Jedno nie żyje. Do tragedii doszło w Kramsku koło Konina. Jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM, kobieta zaatakowała dwójkę swoich dzieci. Jeden z chłopców nie przeżył. Głosuj. 2.

Źródło: Wirtualna Polska

Matka zaatakowała własne dzieci? Nie żyje 9-latek

W Kramsku (województwo wielkopolskie) 37-latka miała zaatakować dwójkę swoich dzieci, a następnie ranić samą siebie. Nie żyje 9-letni syn kobiety. 37-latka i drugie dziecko – 5-miesięczny syn – trafili do szpitala. Jak dowiedział się Fakt24, stan kobiety i …

Źródło: fakt.pl

Konin: Tragedia w miejscowości Kramsk. Zaatakowała nożem swoje …

Jak podało RMF FM w Kramsku przy ul. Kolejowej przed godz. 9 doszło do rodzinnej tragedii. 37-letnia kobieta raniła nożem dwójkę swoich dzieci i siebie. Dzieci to chłopcy w wieku czterech miesięcy oraz 8 lat. Starszy z nich nie przeżył, młodszy wraz z …

Źródło: Głos Wielkopolski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *