Koniec łamania języków. Rebranding BNP Paribas stał się faktem

Koniec łamania języków. Rebranding BNP Paribas stał się faktem

Nastąpiła oczekiwana zmiana nazwy banku BGŻ BNP Paribas. Od 1 kwietnia wszystkie placówki banku działają pod nową nazwą.

 

Bank BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska. 29 marca zmiana ta została wprowadzona w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), a w weekend nastąpiło ujednolicenie marki banku. Nowa nazwa pojawiła się w placówkach, systemach, aplikacjach, na kartach płatniczych oraz w materiałach marketingowych. Strona internetowa banku ma nowy adres:  www.bnpparibas.pl. Od 1 kwietnia bank w pełni działa pod nową nazwą. Zmiana ta była planowana od dłuższego czasu. Nie wymaga od klientów żadnych działań, wszystkie dotychczasowe umowy pozostają w mocy, nie są konieczne żadne aneksy.

W ten sposób BGŻ znika z nazwy banku. Warto dodać, że w zeszłym roku Bank Zachodni WBK zmienił nazwę na Santander Bank Polska.

 

Czytaj także: Bank Zachodni WBK zmieni nazwę

Bank Zachodni WBK planuje przejąć nazwę od swego głównego akcjonariusza – Banco Santander. Bank chce nadal być liderem nowoczesności na polskim rynku.   Marka BZWBK zniknie z rynku W popołudniowym komunikacie z 19 kwietnia Bank Zachodni WBK poinformował o projektach uchwał na Walne Zgromadzenie,..

Czytaj

Bank Zachodni WBK zmieni nazwę

BNP Paribas Bank Polska jest bankiem uniwersalnym. Oferuje usługi bankowe dla klientów indywidualnych, w tym premium i private bankingu. Świadczy usługi bankowe w sektorze rolno-spożywczym, a także dla klientów z segmentu MŚP, dużych przedsiębiorstw i korporacji. Bank należy do międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas, obecnej w 73 krajach.

Warto wspomnieć, że 31 października 2018 r. nastąpiło przejęcie przez bank BGŻ BNP Paribas działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska. Fuzja operacyjna jest zaplanowana na czwarty kwartał 2019 r.

 

BNP Paribas Bank Polska jest notowany na GPW od 2011 r. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie był to jeden z banków, które przedstawiły swoje wyniki finansowe za 2018 r.

 

Czytaj także: BGŻ BNP Paribas i BOŚ Bank przedstawiają lepsze wyniki finansowe, ale inwestorzy bez entuzjazmu

14 marca przed sesją na GPW wyniki finansowe za 2018 r. przedstawiły dwa banki: Bank BGŻ BNP Paribas i Bank BOŚ.   Wyniki Banku BOŚ W 2018 r. wynik z tytułu odsetek wyniósł 384,1 mln zł wobec 384 mln zł w 2017 r. Wynik z tytułu prowizji i opłat wyniósł 97,9 mln zł wobec 109,1 mln zł rok wcześnie..

Czytaj

BGŻ BNP Paribas i BOŚ Bank przedstawiają lepsze wyniki finansowe, ale inwestorzy bez entuzjazmu

Na poniedziałkowej sesji cena akcji banku rośnie o ponad 4%.

 


Czytaj więcej…

Bank BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę. Co nowy szyld oznacza dla …

… dodatkowych aneksów. Nie zmieniły się również numery rachunków bankowych, aktywne pozostają wszystkie karty i numery PIN. Nie zmieniły się również: adres siedziby, numer NIP i KRS banku" – poinformowało biuro prasowe BNP Paribas Bank Polska.

Źródło: BusinessInsider

Koniec łamania języków. Rebranding BNP Paribas stał się faktem

Przypomnijmy, że BGŻ BNP Paribas przejął Raiffeisen Bank Polska w październiku zeszłego roku. Co się zmieni dla klientów? Obsługa klientów prowadzona jest teraz w ponad 550 placówkach z logo BNP Paribas. Gotówkę bezpłatnie można wypłacać i …

Źródło: Fintek.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

Agronomist – nowy portal dla rolników i przetwórców od BNP

Strona internetowa została stworzona przez ekspertów z BNP Paribas Bank Polska, tak by w jednym miejscu gromadzić wiadomości z zakresu ekonomii rolnictwa oraz narzędzia ułatwiające efektowne prowadzenie działalności gospodarczej.

Źródło: Farmer.pl

BNP Paribas Polska. Duży bank zmienia nazwę

Stało się to 29 marca wraz z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego. Skrót "BGŻ", pochodzący od poprzedniej nazwy "Bank Gospodarki Żywnościowej" ostatecznie znika. W weekend nastąpiło ujednolicenie marki. Pojawiła się ona w placówkach, …

Źródło: Money.pl

Bank BGŻ BNP Paribas z nową nazwą

Bank BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska. 29 marca zmiana ta została wprowadzona w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), a w weekend nastąpiło ujednolicenie marki banku. Nowa nazwa pojawiła się w placówkach, systemach, …

Źródło: FXMAG

BGZ: Witamy w BNP Paribas Bank Polska – banku zmieniającego …

29 marca br. z otrzymaniem wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, Bank BGŻ BNP Paribas SA zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska SA. W weekend nastąpiło ujednolicenie marki banku, nowa, globalna marka – BNP Paribas pojawiła się w …

Źródło: Interia

BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę

BGŻ BNP Paribas zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska wraz z otrzymaniem 29 marca wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. W weekend nastąpiło ujednolicenie marki – pojawiła się ona w placówkach, systemach i aplikacjach, na kartach …

Źródło: aleBank.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *