Konfrontacja Rosati i Śmigielskiego w sądzie. Ostatnio skończyło się …

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Elżbieta Rafalska z ...

Weronika Rosati i Robert Śmigielski ponownie spotkali się w sądzie! (FOTO)

Batalia pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim od kilku miesięcy jest jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. Gwiazda rozstała się z partnerem zaraz po urodzeniu córki Elizabeth i to już dało początek rozmaitym domysłom, ale prawdziwy skandal wybuchł, gdy w jednym z wywiadów aktorka opowiedziała o powodach zakończenia związku.

Rosati twierdzi, że znany ortopeda stosował wobec niej „przemoc psychiczną, fizyczną i ekonomiczną”. Były partner miał też obrzucać ją wyzwiskami i zastraszać, że zniszczy jej reputację.

Śmigielski wszystkiemu zaprzecza. W pewnym momencie show biznes podzielił się na dwa obozy – część gwiazd i celebrytów więło w obronę znanego lekarza, inni stanęli murem za Weroniką.

W końcu sprawy zaszły na tyle daleko, że Rosati wyprowadziła się z córką do Los Angeles i wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się Roberta do niej i dziecka. Jednocześnie domaga się od niego wysokich alimentów, argumentując, że warunki życiowe Elizabeth nie mogą ulec pogorszeniu. W międzyczasie Weronika zmieniła też córce nazwisko.

Przypomnijmy: Weronika Rosati tłumaczy zmianę nazwiska Elizabeth: „Zostałam zastraszona i sterroryzowana, aby zmienić nazwisko na to ojca!”

Aktualnie Weronika i Robert spotykają się jedynie w sądzie. Na ostatniej rozprawie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.

Zobacz: Rosati i Śmigielski wdali się w awanturę w sądzie: „Robisz przedstawienie przed prasą… Tak właśnie MOJE ŻYCIE WYGLĄDAŁO”

We wtorek zwaśnieni rodzice małej Elizabeth ponownie stawili się w sądzie rejonowym w Warszawie. Aktorka ubrana była w czarną sukienkę i płaszcz, do którego dobrała torebkę Gucci za 6,5 tysiąca złotych i buty Diora za 3,5 tysiąca. Na twarzy ortopedy malował się lekki uśmiech. Z kolei Weronika skryła oczy za okularami i próbowała nie okazywać emocji.

Rozprawa odbyła się za zamkniętymi drzwiami i trwała aż cztery godziny. Myślicie, że udało im się dojść do porozumienia?

Pudelek ExclusivePudelek ExclusivePudelek Exclusive

Pudelek ExclusivePudelek ExclusivePudelek Exclusive

Pudelek ExclusivePudelek ExclusivePudelek Exclusive


Czytaj więcej…

Konfrontacja Rosati i Śmigielskiego w sądzie. Ostatnio skończyło się …

Weronika Rosati i Robert Śmigielski znów spotkali się na sali sądowej. We wtorek rozpoczęła się sprawa aktorki i ortopedy. Ich ostatnie spotkanie w sądzie zakończyło się wielką awanturą. Dzisiejsza rozprawa jest zamknięta, ale przed wejściem na salę byli …

Źródło: fakt.pl

Weronika Rosati i Robert Śmigielski ponownie spotkali się w sądzie …

Batalia pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim od kilku miesięcy jest jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. Gwiazda rozstała się z partnerem zaraz po urodzeniu córki Elizabeth i to już dało początek rozmaitym domysłom, ale …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *