Konfederacja pod progiem. Bosak komentuje

Ludzie przestańcie straszyć Putinem i wszystko brać pod jeden mianownik.
Nie walczcie przeciw komuś jak mówił Jan Paweł II, ale walczcie o cos.
Przecież Polska to nasz kraj jak może ona nas nie obchodzić.

NIE MOŻEMY ZAMYKAĆ SIĘ W OBOJĘTNOŚCI, BO TO WŁAŚNIE OBOJĘTNOŚĆ POZWALA NA SZERZENIE SIĘ ZŁA
Miejcie zasadę Pana Urbana – który powiedział że utrzymuje kontakty z każdym – w zakresie który jest dobry dla jego kraju,
TO JEST MĄDRE MYŚLENIE- NIE STAWIAĆ TYLKO NA JEDNEGO PARTNERA W POLITYCE.
Jak kot jednej dziury pilnował to zdechł.

Szczególnie, że jak do tej pory ten zachód działał zawsze przeciw Polsce, handlował Polską za jej plecami dla własnych korzyści i nigdy nie mogliśmy na nich polegać, bo nas zdradzali.
I chociaż walczyliśmy jak zawsze dzielnie jak nikt inny to po wojnie w obawie przed Stalinem zatwierdzono propozycje nowych granic Polski.
Pan Panie Korwin powinien przemyśleć, w jaki sposób się Pan wypowiada- to nie mogą być skróty myślowe. Myślę, że miał pan na myśli to samo, co powiedział Pan Urban, ale większa część społeczeństwa jest niedoinformowana. Przeważająca liczba osób w naszym narodzie wyłączyła myślenie, albo raczej myśli tylko o tym, co jest w obecnej chwili i nie ma szerokiego spojrzenia na świat tym bardziej ż e tak naprawdę nic ich nie obchodzi. Smutne to, ale prawdziwe.
WIDOCZNIE MAMY ZA NIC TO, O CO NASI PRZODKOWIE WYLEWALI KREW I CHCEMY ZOSTAĆ ZNIEWOLENI I WYNARODOWIENI, BO CHCEMY ŻYĆ WYGODNIE I W NIC SIĘ NIE ANGAŻOWAĆ. LUDZIE CHCĄ ŻYĆ DOSTATNIO I MIEĆ „ŚWIĘTY SPOKÓJ” – NIECH INNI TO ZA NICH ZROBIĄ, ALE NAWET NIE CHCE IM SIĘ TYCH INNYCH WSPIERAĆ WŁASNYM GŁOSEM.
LUDZIE OCZEKUJĄ KRÓTKICH PRZEKAZÓW.. SPRAWY DOTYCZĄCE ICH WŁASNEJ EKONOMII ZAWSZE NA NICH DZIAŁAJĄ.
Panie Korwin proszę mówić do ludzi jak w Biblii w przypowieściach, a nie skrótami myślowymi albo powstrzymać się od wygłaszania pewnych myśli, które mogą być użyte przeciw Panu i pańskim kolegom.

WIADOMO, ŻE NA CHWILĘ OBECNĄ ROSJA NIE ZMIENIŁA SPOSOBU MYŚLENIA I NADAL MA ZAPĘDY ROSYJSKIEJ WIELKOPAŃSTWOWOŚCI.
A wiec należy wziąć od Rosji to, co jest dla nas najlepsze, ale mieć się cały czas na baczności.

Jak widać z różnych sond ulicznych Polacy są delikatnie mówiąc zagubieni, aby nie powiedzieć ogłupieni ideologicznie i z wypranymi mózgami. Mylą pojęcia, co jest, co. Powinni sprawdzić, co pewne słowa tak naprawdę oznaczają.

Często manipuluje się nimi i przypisuje im się znaczenie, których nie maja.

ZRESZTĄ TO STOSOWANIE SOCJOTECHNIK PRZEZ WYZUTYCH Z MORALNOŚCI LUDZI ZROBIŁO Z LUDZI ZOMBIE.

Ludzie nie szukają u źródeł prawdy. Popierają błędnie tych, co dla własnych korzyści i idei rozłożyli polski przemysł i rolnictwo na łopatki- sprzedali, co się dało, byle otrzymać władzę nad narodem i ją utrzymać a i świadomość prywatnych korzyści z tego płynących zagrzewała ich do boju oto.

Proszę sobie przypomnieć jak pisano, iż żadna większa transakcja w kraju nie mogła się obejść bez Pana Kulczyka i zadawano sobie pytanie, kim jest Pan Kulczyk. Następnie uhonorowano Pana Kulczyka nagrodą najlepszego przedsiębiorcy w Polsce.
Pan Kulczyk dorobił się na pośredniczeniu w wysprzedawaniu polskiego majątku narodowego za bezcen cudzoziemskim kupcom, ponieważ państwowe władze nie chciały tego robić oficjalnie same.
NIE TEGO POTRZEBOWAŁ NASZ KRAJ.
TRZEBA WŁOŻYĆ OGROM PRACY W UŚWIADOMIENIE NARODU, A NIE BĘDZIE TO ŁATWE, BO LUDZIE NIE CHCĄ NIC WIEDZIEĆ.
Trzeba pomyśleć o czymś, co wstrząśnie ludźmi i zaczną się interesować polityką.
A TYM CZYMŚ JEST EKONOMIA.

POKAŻCIE LUDZIOM ZADŁUŻENIE, OPROCENTOWANIE TEGO ZADŁUŻENIA I JAK DŁUGO TRZEBA BĘDZIE TO SPŁACAĆ, A TAKŻE, KTO I CO JEST PRZYCZYNĄ TEGO ZADŁUŻENIA.
Czyje działania do tego doprowadziły. Co ludzie mogliby mieć w zamian .gdyby tego zadłużenia nie było.
POKAŻCIE W KONKRETNYCH PRZEMAWIAJĄCYCH DO WYOBRAŹNI PRZYKŁADACH(MIESZKANIE, KREDYT, SAMOCHÓD), CO POLACY MOGLIBY MIEĆ, GDYBY TEGO ZADŁUŻENIA NIE BYŁO. JAK POPRAWIŁABY SIĘ ICH SYTUACJA ŻYCIOWA.
POKAZUJCIE NA SPOTKANIACH FILMY PANA SOŚNIERZA Z KRÓCIUTKIM KOMENTARZEM.
Potem pokażcie, co należy zrobić, aby tego uniknąć, aby ten miecz, co nad nami wisi nad Polakami nie mógł spaść na nasze głowy.
PROSTA PRZEMAWIAJĄCA DO WYOBRAŹNI WIZUALIZACJA TO KLUCZ DO LUDZKIEGO UMYSŁU.
Powiedzcie ile do tej pory z Polski ukradziono w ten czy inny sposób napiszcie tą cyfrę. Potem pokażcie, co za to można by zrobić. Np. o ile można by podnieść pensje lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, nauczycieli, rencistów, osób niepełnosprawnych i osób nisko zarabiających.
Jak można by było przez dotacje dla rolników, przedsiębiorców, budownictwa, infrastruktury poprawić standard życia przeciętnego Polaka.
Ciekawe, jaki procent pracujących Polaków zarabia 5 000 zł, którą to kwotę media podają, jako średni zarobek Polaka.
TRZEBA WYBUDZIĆ POLAKÓW Z LETARGU, W JAKIM OBECNIE SIĘ ZNAJDUJĄ.
Jak można iść i głosować na Wiosnę, która bez ekonomicznych podstaw obiecuje gruszki na wierzbie, a ponadto deklaruje dyskryminację większości przez mniejszość. Demokracja nie na tym polega.
KAŻDY CZŁOWIEK MIESZKAJĄCY W POLSCE MA PRAWO, ABY NIE BYĆ DYSKRYMINOWANY.


Czytaj więcej…

Krzysztof Bosak: Konfederacja była „zamilczana” przez TVP i TVN

Bosak stwierdził też, że jednym z czynników, które wpłynęło na wysokie zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości jest bezprecedensowe wykorzystanie mediów publicznych w kampanii, które według polityka są upartyjnione. Dodał że problem dotyczy też …

Źródło: Wprost.pl

Bosak: Gdyby się liczyło tylko to, czy nad progiem, to pewnie od 12 …

Ja osobiście jestem zadowolony – powiedział Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji. Jego ugrupowanie uzyskało 4,55 proc. poparcia i nie będzie uczestniczyło w podziale mandatów. Sam Bosak uzyskał w swoim warszawskim okręgu prawie 40 tys. głosów, …

Źródło: Rzeczpospolita

Krzysztof Bosak komentuje wynik Konfederacji w wyborach do …

Krzysztof Bosak na antenie Radia Plus skomentował dzisiejsze doniesienia z Państwowej Komisji Wyborczej. Zaznacza też, że z takim wynikiem sukces na jesieni osiągnąć „będzie trudniej, ale nie ma się co przejmować”. Lider Konfederacji i wiceprezes …

Źródło: Najwyższy Czas!

Konfederacja pod progiem. Bosak komentuje

Krzysztof Bosak przyznał, że sama jakość rządzenia Prawa i Sprawiedliwości jest lepsza niż to co prezentowała Platforma Obywatelska. – Jesteśmy z wielu powodów dla PiS krytyczni, wiele rzeczy powinno wyglądać inaczej, ale jest jakościowa różnica w …

Źródło: Do Rzeczy

Bosak skomentował wyniki wyborów. Powiedział, co dalej z …

Po przeliczeniu wyników głosowania w 99% lokalach komisji obwodowych okazało się, Konfederacja spadła pod próg wyborczy. Wyniki wyborów skomentował Krzysztof Bosak, który zdradził, jakie są dalsze plany polityczne Konfederacji. Wyniki wyborów z …

Źródło: wMeritum.pl

Bosak dla polsatnews.pl: Konfederacja wystartuje w wyborach do …

Wynik wyborów do Parlamentu Europejskiego w żaden sposób nie wstrzymuje nas od dalszej pracy. Mamy zamiar dobrze wykorzystać czas przed jesiennymi wyborami do Sejmu – powiedział polsatnews.pl Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji.

Źródło: polsatnews.pl

Konfederacja rezygnuje z tematyki LGBT. To efekt wyborów

Jeden z liderów ugrupowania Krzysztof Bosak zapewnia w rozmowie z Faktem, że w PE przedstawiciele Konfederacji chcą skupić się na problemie uchodźców. – Jesteśmy przeciwnikami masowej imigracji – mówi nam Bosak. – Będziemy chcieli dołączyć do …

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *