Komu śni się Puchar Stanleya? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Komu śni się Puchar Stanleya? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Puchar Stanleya jest przechodnim trofeum amerykańsko-kanadyjskiej ligi hokejowej (National Hockey League). Puchar ufundowany został przez brytyjskiego polityka, gubernatora generalnego Kanady lorda Fredericka Stanleya w 1892 roku. Puchar waży 14 …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Komu śni się Puchar Stanleya? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

Puchar Stanleya (ang. Stanley Cup, fr. Coupe Stanley) to puchar, który jest przechodnim trofeum w National Hockey League, amerykańsko-kanadyjskiej lidze hokejowej. Ufundowany w 1892 przez lorda Stanleya i przyznany po raz pierwszy w 1893.

Źródło: Radio ZET

Komu śni się Puchar Stanleya? [MILIONERZY PYTANIE I …

Komu śni się Puchar Stanleya? – takie pytanie padło dziś w programie Milionerzy TVN. [MILIONERZY 30.07.2019]. Milionerzy TVN. Pytanie: Komu śni się Puchar Stanleya? A. szachiście; B. hokeiście; C. tenisiście; D. dżokejowi. Prawidłowa odpowiedź: B.

Źródło: Express Bydgoski

Komu śni się Puchar Stanleya? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Komu śni się Puchar Stanleya? To pytanie usłyszał uczestnik popularnego teleturnieju. W Milionerach gracze muszą poprawnie odpowiedzieć na 12 by zdobyć główną wygraną. Pomóc im w tym mogą koła ratunkowe – pół na pół, publiczność oraz telefon do …

Źródło: Radio Eska

Milionerzy. Basia Jeziorkowska z trylogii Sienkiewicza pokonała …

Pan Krzysztof w wielkich bólach kontynuował grę w dzisiejszym odcinku programu "Milionerzy". Długo nie pograł – Basia Jeziorkowska z trylogii Sienkiewicza go pokonała. A co poza tym? Tamagotchi, oksymoron, de Maupassant, fusilli i Puchar Stanleya.

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *