Kolizja auta z prezydenckiej kolumny. Zahaczyło o auto cywila

Kolizja auta z prezydenckiej kolumny. Zahaczyło o auto cywila

Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać. Więc presja ma sens.

Ewa Kopacz

wypowiedź nagrodzona w plebiscycie "Srebrne Usta 2018 Plus"

, 25 kwietnia 2019


Czytaj więcej…

Funkcjonariusz SOP sprawcą kolizji prezydenckiej kolumny

Do zdarzenia doszło w środę na trasie między Świnoujściem a Białogardem około godziny 14. Jeden z samochodów SOP zahaczył lusterkiem o pojazd, który zjeżdżał z szosy, by umożliwić przejazd prezydenckiej kolumny. W wyniku stłuczki nikt nie ucierpiał.

Źródło: Wirtualna Polska

Zachodniopomorskie: kolizja auta SOP z kolumny prezydenckiej

Jak donosi RMF FM, doszło do kolizji auta z kolumny prezydenckiej w województwie zachodniopomorskim. Podczas przejazdu auto Służby Ochrony Państwa z bezpośredniej ochrony Andrzeja Dudy zahaczyło lusterkami o pojazd cywilny, który wcześniej …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Kolejna kolizja z udziałem auta SOP. Prezydencka kolumna nie …

W środę doszło do kolejnej kolizji z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Pojazd z prezydenckiej świty zahaczył lusterkiem o cywilne auto, które ustąpiło miejsca kolumnie – doniosła radiostacja RMF FM.

Źródło: naTemat

Kolizja z udziałem samochodu kolumny prezydenta Andrzeja Dudy

Kolizja auta z kolumny prezydenckiej w województwie zachodniopomorskim. Podczas przejazdu auto SOP z bezpośredniej ochrony Andrzeja Dudy zahaczyło lusterkami o cywilny pojazd. REKLAMA. Zdjęcie ilustracyjne / Tomasz Gzell /PAP.

Źródło: RMF 24

Kolizja auta z prezydenckiej kolumny. Zahaczyło o auto cywila

Kolizja auta z kolumny prezydenckiej w woj. zachodniopomorskim. Pojazd Służby Ochrony Państwa zahaczył lusterkiem o cywilne auto, które ustąpiło miejsca kolumnie. Nikt nie został ranny. Informacje o kolejnej kolizji pojazdu SOP podał portal rmf24.pl.

Źródło: o2

Kolizja samochodu z kolumny prezydenta Andrzeja Dudy …

Kolizja auta z prezydenckiej kolumny. Podczas przejazdu w województwie zachodniopomorskim ucierpiało auto SOP z bezpośredniej ochrony Andrzeja Dudy. Podczas przejazdu auto SOP z bezpośredniej ochrony prezydenta Andrzeja Dudy zahaczyło …

Źródło: Dziennik.pl

RMF: Kolizja z udziałem samochodu kolumny prezydenta Andrzeja …

Kolizja auta z kolumny prezydenckiej w woj. zachodniopomorskim. Podczas przejazdu auto SOP z bezpośredniej ochrony Andrzeja Dudy zahaczyło lusterkami o cywilny pojazd – informuje RMF FM. Udostępnij. Zdjęcie. Zdj. ilustracyjne /Andrzej Hulimka / …

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *