Kolejny uczestnik „Dance, Dance, Dance” stracił panowanie nad …

To już półmetek pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance„. Z emocjami związanymi ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem programu, nie radzą sobie uczestnicy programu, o czym możecie przekonać się oglądając wideo poniżej.

Dramatyczny upadek Kasi Dziurskiej podczas występu! Jurorzy w szoku!Zobacz więcej

– Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening… – zakomunikował Emilian Gankowski podczas nauki choreografii, po czym wyszedł z sali trzaskając drzwiami. – Nie nakręcaj się na to, że coś ci nie wychodzi. Jesteś sportowcem! Zepnij tyłek i lecimy dalej… – mobilizował sportowca przez ostatnie dni choreograf Artur Golec z Egurrola Dance Studio.

Nerwową atmosferę na treningu próbował złagodzić Robert Kupisz, który w ostatnim tygodniu, udzielał rad uczestnikom tanecznego show TVP2. – Tutaj wymagany jest artyzm, luz i musisz sobie troszeczkę tego dać, żebyś miał więcej zabawy w programie… – radził juror „Dance, Dance, Dance”. Czy Emilowi Gankowskiemu uda się ujarzmić emocje na scenie „Dance, Dance, Dance”?

Paulina Krupińska nie może pogodzić się z przegraną? „Mamy duże poczucie niesprawiedliwości”Zobacz więcej

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

Kolejny uczestnik „Dance, Dance, Dance” stracił panowanie nad …

Przed nami półmetek pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05 w TVP2, zobaczymy cztery pary walczące o 100 tysięcy złotych, które zwycięska para przekaże na wybrany cel charytatywny. Z emocjami …

Źródło: Party.pl

Uczestnik "Dance, Dance, Dance" stracił panowanie nad sobą! [wideo]

Zepnij tyłek i lecimy dalej" – mobilizował sportowca przez ostatnie dni choreograf Artur Golec z Egurrola Dance Studio. Nerwową atmosferę na treningu próbował złagodzić Robert Kupisz, który w ostatnim tygodniu, udzielał rad uczestnikom tanecznego show …

Źródło: Interia

"Dance, Dance, Dance" odcinek 4. Emilian Gankowski stracił …

Przygotowania do czwartego odcinka tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance" wyprowadziły z równowagi Emila Gankowskiego, partnera Katarzyny Dziurskiej. Zobacz, co się wydarzyło!

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *