Kolejne problemy w rodzinie Ikera Casillasa. Żona bramkarza …

Kolejne problemy w rodzinie Ikera Casillasa. Żona bramkarza ...

Krótko po tym, jak słynny hiszpański bramkarz Iker Casillas doznał ataku serca podczas treningu, jego żona – Sara Carbonero wyznała, że wykryto u niej raka jajnika.

Mistrz świata, dwukrotny mistrz Europy, trzykrotny zdobywca Pucharu Ligi Mistrzów i pięciokrotny mistrz Hiszpanii – Iker Casillas wraca do sił po ataku serca, jakiego doznał na treningu 1 maja.

Chociaż 38-letni piłkarz zapewnia, że jeszcze nie kończy kariery, to musi zacząć godzić się z myślą, że nadchodzi pora, by pełnił już inną rolę w wielkim futbolu.

Teraz jednak jego myśli skupiają się jednak na znacznie ważniejszych sprawach. Niespełna trzy tygodnie po ataku serca, lekarze zdiagnozowali u jego żony – Sary Carbonero raka jajnika. Konieczna okazała się szybka operacja.

– Nie doszliśmy jeszcze do siebie po jednym szoku, a życie znów nas zaskoczyło. Tym razem to ja. Chodzi o słowo, którego wciąż nie potrafię napisać. Kilka dni temu lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika i przeszłam operację. Wszystko poszło dobrze, na szczęście wykryliśmy to we wczesnym stadium, ale wciąż mam przed sobą kilka miesięcy walki i leczenia.

– Jestem spokojna i przekonana, że wszystko będzie w porządku. Wiem, że droga będzie trudna, ale będzie miała szczęśliwe zakończenie. Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego – napisała w mediach społecznościowych żona Ikera Casillasa.

Sara Carbonero, dziennikarka sportowa i prezenterka telewizyjna, oraz Casillas są parą od 2009 roku, a trzy lata temu wzięli ślub. Mają dwóch synów.

MZ


Czytaj więcej…

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa, walczy z rakiem. "Lekarze …

To niełatwy czas w rodzinie Ikera Casillasa. Wkrótce po tym, jak legendarny golkiper przeszedł atak serca, jego żona Sara Carbonero przekazała w poruszającym wpisie na Instagramie wiadomość o swojej groźnej chorobie. "Lekarze wykryli u mnie …

Źródło: RMF 24

Sara Carbonero i Iker Casillas. Niespokojne morze życia

Carbonero o chorobie poinformowała na Instagramie. 35-latka napisała: "Choć jeszcze nie otrząsnęliśmy się z jednego szoku, życie sprawiło nam kolejną niespodziankę. Kilka dni temu lekarze wykryli u mnie złośliwy guz jajnika. Już przeszłam operację.

Źródło: WP SportoweFakty

Żona Ikera Casillasa poważnie chora. Lekarze wykryli u niej …

Iker Casillas na początku maja doznał ataku serca i musiał przejść operację wszczepienia stentu. Hiszpan najpewniej będzie musiał zakończyć sportową karierę. Teraz poważna choroba dopadła żonę czołowego bramkarza świata, Sarę Carbonero. Kobieta …

Źródło: Radio ZET

Kolejne problemy w rodzinie Ikera Casillasa. Żona bramkarza …

Iker Casillas nie ma ostatnio łatwego czasu. Najpierw bramkarz przeszedł atak serca, a teraz z problemami zdrowotnymi zmaga się jego żona. Sara Carbonero za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że kilka dni temu wykryto u niej …

Źródło: Wprost.pl

Lekarze wykryli u Sary Carbonero złośliwego guza jajnika

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa, zawodnika FC Porto, który niedawno przeszedł zawał serca podczas jednego z treningów, zdobyła się na szczere wyznanie. Kobieta na swoim profilu na Instagramie napisała, że jest ciężko chora, lekarze wykryli u niej …

Źródło: Onet.pl

Kolejny dramat Ikera Casillasa. Jego żona Sara Carbonero walczy …

Trzy tygodnie po tym, jak Iker Casillas podczas treningu doznał zawału serca, w jego rodzinie zdarzył się kolejny dramat. Żona hiszpańskiego piłkarza, dziennikarka Sara Carbonero, przyznała w mediach społecznościowych, że walczy z rakiem jajnika.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Sara Carbonero wyznała, że wykryto u niej raka jajnika

Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego – napisała w mediach społecznościowych żona Ikera Casillasa. Sara Carbonero, dziennikarka sportowa i prezenterka telewizyjna, oraz Casillas są parą od 2009 roku, a trzy lata temu …

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *