Kolejna osoba z rodziny Godlewskich w MMA. Kto tym razem?

Kolejna osoba z rodziny Godlewskich w MMA. Kto tym razem?

31 marca odbyła się 3. gala FAME MMA. Hitem tegorocznej edycji była walka kontrowersyjnej celebrytki Esmeraldy Godlewskiej i patoyoutuberki Marty Linkiewicz. Ich pojedynek oglądały tłumy widzów zgromadzonych w łódzkiej Atlas Arenie, a także internautów, którzy wykupili dostęp do transmisji na żywo.

O tym wydarzeniu w mediach huczało przez kilka tygodni, sama walka była jednak zaskakująco krótka. Zwyciężyła Marta Linkiewicz, która rozprawiła się ze swoją przeciwniczką w zaledwie 44 sekundy! Emocje związane z tym pojedynkiem towarzyszyły internautom jeszcze przez długi czas. W sieci pojawiło się wiele komentarzy dotyczących obu pań.

To nie koniec Godlewskich na ringu

Tymczasem okazuje się, że niedługo w oktagonie zobaczymy kolejnego członka rodziny Godlewskich. 31 maja w Arenie Pruszków odbędzie się gala „Babilon MMA 8”. W jednej z walk zaprezentuje się brat kontrowersyjnych sióstr, Jakub Godlewski. Esmeralda Godlewska pochwaliła się osiągnięciem brata na swoim profilu na Instagramie.

„Rośnie nowa gwiazda MMA! Jestem tak dumna ze swojego brata!”- napisała celebrytka.

Wsparcie swojemu bratu okazała także druga siostra, Magdalena Godlewska.

„Już niebawem mój brat wystąpi na gali Babilon MMA. Chłopak ma ogromną motywacje, trenuje ciężko, wytrwale od kilku lat, ma ogromny potencjał, siłę, wiarę i pokorę w sercu. Brawo jestem z Ciebie dumna tak bardzo mocno, do przodu Kubuś” – napisała na Instagramie.

Jak przebiegnie walka?

Czy Jakub Godlewski poradzi sobie w oktagonie lepiej niż jego siostra? Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ nie będzie to pierwsza walka w jego karierze. Jakub ma za sobą już 2 starcia, jedno wygrane i jedno przegrane.

Podczas Babilon MMA 8 powalczą ze sobą także: Daniel Rutkowski z Damianem Zorczykowskim, Michałem Kitą z Łukaszem Brzeskim oraz Michał Pietrzak, Daniel Skibiński, Rafał Haratyk i Adrian Błeszyński.

Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem (18-0, 12 KO), a olimpijczykiem z Pekinu Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).

Byliśmy na gali walk youtuberów. Komu kibicowali widzowie?


Czytaj więcej…

Kolejna osoba z rodziny Godlewskich w MMA. Kto tym razem?

31 marca odbyła się 3. gala FAME MMA. Hitem tegorocznej edycji była walka kontrowersyjnej celebrytki Esmeraldy Godlewskiej i patoyoutuberki Marty Linkiewicz. Ich pojedynek oglądały tłumy widzów zgromadzonych w łódzkiej Atlas Arenie, a także …

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *