Kinga Rusin w prześwitującej spódnicy zrobiła show pod studiem …

Kinga Rusin w prześwitującej spódnicy zrobiła show pod studiem ...

Dziś Kinga Rusin prowadzi Dzień Dobry TVN, a jeszcze kilka dni temu spędzała urlop w Afryce. O swoje malowniczej podróży opowiedziała w naszym studiu. Zobaczcie niepublikowane dotąd prywatne nagrania Kingi.

Kinga Rusin odwiedziła Botswanę. Jak zdradziła to jest miejsce, gdzie inaczej bije jej serce.

Nie bez powodu wybrałam to miejsce. Botswana jest pierwszym i jak dotąd jedynym krajem na świecie, gdzie całkowito zakazano polowań. Zrobił to prezydent kraju w 2014 roku. Co więcej dał niesamowite prerogatywy strażnikom nie tylko parkom narodowym, ale również terenom, gdzie się znajdują zwierzęta, mianowicie do kłusowników można strzelać bez ostrzeżenia w celu zabicia. Takie sytuacje miały już kilka razy miejsce. Zupełnie inaczej jedzie się do kraju, gdzie wiesz, że zwierząt się nie zabija dla zabawy. Tam nie może wjechać żaden myśliwy. Jak wracałam z Botswany przez RPA widziałam dziesiątki myśliwych, którzy wracali z polowań w Afryce.

-zdradziła Kinga.

Zobacz też:

autor: Filip
Yak


Co sądzisz o tym artykule?

88

11


Czytaj więcej…

Tylko u nas! Kinga Rusin o wyprawie do Afryki: "W Botswanie …

Dziś Kinga Rusin prowadzi Dzień Dobry TVN, a jeszcze kilka dni temu spędzała urlop w Afryce. O swoje malowniczej podróży opowiedziała w naszym studiu. Zobaczcie niepublikowane dotąd prywatne nagrania Kingi. Kinga Rusin odwiedziła Botswanę.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Kinga Rusin w prześwitującej spódnicy. Dopiero wróciła z Afryki

Kinga Rusin opuściła studio Dzień Dobry TVN w oryginalnej stylizacji. Do białego golfu dobrała marynarkę i prześwitującą białą spódnicę. Tymczasem w Warszawie sypał śnieg. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 48. Kinga Rusin nie przejmuje się pogodą (East …

Źródło: Wirtualna Polska

Kinga Rusin w prześwitującej spódnicy zrobiła show pod studiem …

Kinga Rusin przyłapana przez paparazzich pod studiem Dzień Dobry TVN. Dziennikarka wychodziła z porannego nagrania programu i zrobiła modowe show przed budynkiem stacji. Gwiazda dopiero wróciła z wakacji i promienieje. Zobaczcie zdjęcia!

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *