Kim jest Jarosław B. – partner Przybylskiej został zatrzymany przez …

Kim jest Jarosław B. - partner Przybylskiej został zatrzymany przez ...

Do zatrzymania doszło we wtorek przed południem. Jako pierwsi o tym informowali dziennikarze RMF FM.

– Czynności te nastąpiły w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej – mówi tvn24.pl Grażyna Wawryniuk z gdańskiej prokuratury.

Ze względu na dobro prowadzonych czynności nie chce ona informować o szczegółach sprawy, która obecnie toczy się w sopockiej prokuraturze rejonowej.

Według doniesień medialnych, zatrzymanie byłego piłkarza ma mieć związek ze zdarzeniem w jednym z sopockich hoteli. Poszkodowaną ma być dwudziestokilkuletnia kobieta, która rzekomo spotkała się tam z Jarosławem B.

Jarosław B. jest obecnie działaczem Lechii Gdańsk. Przed zakończeniem kariery występował na pozycji obrońcy.

Większość seniorskiej kariery spędził w Amice Wronki, której barwy reprezentował przez osiem lat. W 2006 roku B. przeniósł się za granicę – przez dwa lata był zawodnikiem tureckiego Antalyaspor.

Po powrocie do Polski podpisał umowę z pierwszoligowym Widzewem Łódź, któremu pomógł wrócić do Ekstraklasy. Ostatnie dwa lata piłkarskiej kariery to powrót do rodzimego Gdańska i Lechii, której piłkarzem był jeszcze jako junior.

Jarosław B. rozegrał dziewięć spotkań w piłkarskiej reprezentacji Polski. Po raz pierwszy dostał powołanie w 2003 roku od ówczesnego selekcjonera Pawła Janasa.

Prywatnie jego partnerką była znana aktorka Anna Przybylska, zmarła w 2014 roku.


Czytaj więcej…

Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o …

Anna Przybylska i Jarosław B. – były piłkarz reprezentacji Polski, Lechii Gdańsk i Widzewa Łódź przez lata tworzyli udaną i jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Piłkarz, który uchodził za wzór rodzicielstwa, został właśnie oskarżony o …

Źródło: Pikio.pl

Znany piłkarz zatrzymany. "Podejrzenie przestępstwa przeciwko …

Jarosław B. rozegrał dziewięć spotkań w piłkarskiej reprezentacji Polski. Po raz pierwszy dostał powołanie w 2003 roku od ówczesnego selekcjonera Pawła Janasa. Prywatnie jego partnerką była znana aktorka Anna Przybylska, zmarła w 2014 roku.

Źródło: TVN24

Kim jest Jarosław B. – partner Przybylskiej został zatrzymany przez …

Po sezonie 2005/06 partner Przybylskiej podpisał trzyletni kontrakt z klubem tureckiej Superligi Antalyaspor Kulübüm, a następnie został zawodnikiem cypryjskiego zespołu Omonia Nikozja. Występował także w pierwszoligowym Widzewie Łódź, a po trzech …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *