Kiedy odbędzie się finał Ligi Mistrzów 2019? O której godzinie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET – SPORT na Facebooku

Finał Ligi Mistrzów 2018/2019 odbędzie się w Madrycie na stadionie Wanda Metropolitano, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa Atletico Madryt. Zagrają w nim Barcelona lub Liverpool i Ajax lub Tottenham.

Ostatni finał Ligi Mistrzów z udziałem Barcelony odbył się w 2015 roku. Blaugrana pokonała wtedy Juventus 3:1. Ajax do tego etapu rozgrywek doszedł ostatnio w 1996 roku, Tottenhamowi ta sztuka nie udała się ani razu.

Finał Ligi Mistrzów. Data została oficjalnie potwierdzona. Mecz odbędzie się w sobotę, 1 czerwca o godz. 21.00.

Relacja i wynik na żywo z finału Ligi Mistrzów 2018/2019 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Tym samym przerwana zostanie seria Realu Madryt, który wygrał trzy poprzednie edycje. Rok temu hiszpańska drużyna pokonała Liverpool 3:1, dwa lata temu Juventus 4:1, a trzy lata wcześniej Atletico Madryt po rzutach karnych. Ostatni finał Ligi Mistrzów z …

Źródło: Wiadomości RadioZet

FINAŁ LIGI MISTRZÓW 2019 – kiedy, gdzie i kto gra? [DATA …

Finał Ligi Mistrzów 2019 będzie gratką dla wszystkich fanów piłki nożnej na najwyższym poziomie. Od jakiegoś czasu wiadomo, że tytułu najlepszej drużyny w Europie nie obroni już Real Madryt. Drużyna z Santiago Bernabeu została wyeliminowana przez …

Źródło: Radio Eska