Kibu Vicuna zwolniony z Wisły Płock

Kibu Vicuna zwolniony z Wisły Płock

Kolejny dzień, kolejny trener z Ekstraklasy na bruku. Po Adamie Nawałce, Ricardo Sa Pinto i Zbigniewie Smółce pracę stracił Kibu Vicuna. Hiszpański szkoleniowiec pozostawia Wisłę Płock na przedostatnim miejscu w tabeli, a na pożegnanie poprowadził Nafciarzy w przegranym 0:1 meczu z Piastem Gliwice.

Niewiele brakowało, by Vicuna stracił pracę już po piątkowej porażce 0:1 z Zagłębiem Lubin. Hiszpański szkoleniowiec dostał jeszcze szansę. Jak podał „Przegląd Sportowy”, warunkiem pozostania trenera w klubie było zdobycie punktów w dwóch kolejnych spotkaniach. Cierpliwość władz płockiego klubu wyczerpała się już po przegranej 0:1 w Gliwicach.

Na dwie kolejki przed końcem fazy zasadniczej Wisła Płock ma trzy punkty straty do lokaty gwarantującej utrzymanie. Vicuna poprowadził Nafciarzy w 17 meczach, w których jego podopieczni zdobyli 14 punktów. W tabeli obejmującej ten okres płocczanie zajęli 14. miejsce.


Czytaj więcej…

Niesamowity mecz w Sosnowcu. Zagłębie wyszarpało bardzo …

Cóż to był za mecz! Zagłębie prowadziło 2:0, później 3:1, a Wiśle i tak udało się doprowadzić do remisu 3:3. Ostatnie słowo należało jednak dla sosnowiczan, którzy dzięki golowi Mateusza Możdżenia z rzutu karnego dopisali sobie szalenie ważne trzy punkty …

Źródło: Przegląd Sportowy

Kibu Vicuna zwolniony z Wisły Płock

Kolejny dzień, kolejny trener z Ekstraklasy na bruku. Po Adamie Nawałce, Ricardo Sa Pinto i Zbigniewie Smółce pracę stracił Kibu Vicuna. Hiszpański szkoleniowiec pozostawia Wisłę Płock na przedostatnim miejscu w tabeli, a na pożegnanie poprowadził …

Źródło: Ekstraklasa.tv

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *