Kepa: Do Baku jedziemy po puchar

Kepa: Do Baku jedziemy po puchar

Arrizabalaga: Jedziemy do Baku po puchar

Kepa Arrizabalaga został bohaterem rewanżowego meczu Chelsea Londyn z Eintrachtem Frankfurt. Golkiper obronił dwa strzały podczas serii rzutów karnych i zapewnił „The Blues” awans do finału Ligi Europy.

– Każdy bramkarz w dzisiejszych czasach wszystko analizuje i ma mnóstwo informacji. Zawsze posiłkujesz się czymś, co może ci pomóc w kluczowych momentach – powiedział Arrizabalaga w rozmowie z „UEFA.com”. – Cieszymy się, że awansowaliśmy do finału. To był naprawdę ciężki półfinał. Pierwszy mecz i rewanż. Mamy szczęście, że w tym sezonie zagramy w kolejnym finale, który z pewnością będzie bardzo ciężki – dodał. – To będzie trudny mecz, bo to finał. Wszystko może się zdarzyć. Przygotujemy się do niego w najlepszy możliwy sposób. Jedziemy do Baku po puchar – podkreślił.


Czytaj więcej…

Arrizabalaga: Jedziemy do Baku po puchar

Mamy szczęście, że w tym sezonie zagramy w kolejnym finale, który z pewnością będzie bardzo ciężki – dodał. – To będzie trudny mecz, bo to finał. Wszystko może się zdarzyć. Przygotujemy się do niego w najlepszy możliwy sposób. Jedziemy do Baku po …

Źródło: CANAL+

Kepa: Do Baku jedziemy po puchar

To będzie trudny mecz, bo to finał. Wszystko może się zdarzyć. Przygotujemy się do niego w najlepszy możliwy sposób. Jedziemy do Baku po puchar – podkreślił. PrzeczytajSprawdź nasz ranking i recenzje legalnych bukmacherów działających w Polsce!

Źródło: Goal.pl – piłka nożna

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *