Kazuar zabił swojego właściciela

Kazuar zabił swojego właściciela

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

Do tragedii doszło nieopodal miasta Alachua w północnej części Florydy. Jak podaje BBC, funkcjonariusze z Departamentu Szeryfa Hrabstwa Alachua zostali wezwani na farmę 75-latka. Na miejscu odnaleźli ciężko rannego mężczyznę. Mieszkaniec Florydy został przetransportowany do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. 

Według wstępnych ustaleń śledczych, śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku ”nieszczęśliwego wypadku”. 

– 75-latek pracował w pobliżu Kazuara i w pewnym momencie upadł. Wtedy został zaatakowany – powiedział zastępca szeryfa Jeff Taylor.

Kazuary to silne, masywne ptaki o uwstecznionych skrzydłach i mocnych nogach, typowych dla gatunków biegających. Zwierzęta te osiągają prędkość 50 km/h. Kazuary posiadają masywne nogi, z trzema palcami, przy czym środkowy zaopatrzony jest w potężny pazur, który jest groźną bronią.

RadioZET.pl/BBC


Czytaj więcej…

Kazuar zabił swojego właściciela

Gdy upadł, kazuar zaatakował właściciela. A 75-year-old man has been killed in Florida after he was attacked by a large flightless bird he owned. Alachua County Sheriff Department told the BBC they were called to the man's property on Friday and found the …

Źródło: Rzeczpospolita

Ogromny ptak zaatakował właściciela. Mężczyzna zmarł

75-latek pracował w pobliżu Kazuara i w pewnym momencie upadł. Wtedy został zaatakowany – powiedział zastępca szeryfa Jeff Taylor. Kazuary to silne, masywne ptaki o uwstecznionych skrzydłach i mocnych nogach, typowych dla gatunków biegających.

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *