Kaz Bałagane ARESZTOWANY – oficjalny komentarz policji. Co …

Kaz Bałagane ARESZTOWANY - oficjalny komentarz policji. Co ...

Kaz Bałagane zostanie w areszcie. Fani rozpoczęli akcję …

Zatrzymany w niedzielę raper Kaz Bałagane spędzi za kratkami jeszcze jakiś czas. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu. Muzyk może nie zobaczyć wolności nawet przez kilka najbliższych miesięcy. Słuchacze …

Źródło: Noizz

Kaz Bałagane ARESZTOWANY – oficjalny komentarz policji. Co …

Kaz Bałagane aresztowany – oficjalny komentarz policji rzuca więcej światła na wydarzenia, do których doszło 11 marca 2019 we Wrocławiu. Raper, autor tekstów i producent muzyczny grał w niedzielę 10 marca koncert we wrocławskim klubie Akademia.

Źródło: Radio Eska

Kaz Bałagane ARESZTOWANY? Co się stało pod wrocławskim …

Kaz Bałagane aresztowany? Taka nieoficjalna informacja pojawiła się w mediach 11 marca 2019. Kaz Bałagane to jeden z najprężniej działających artystów hip-hopowych na polskiej scenie. Jest też autorem tekstów i producentem muzycznym, który bardzo …

Źródło: eska.pl

#FreeBalagane: Kaz Bałagane aresztowany. O co chodzi w sprawie …

"Policjanci z Wrocławia nie prowadzili wczoraj takich działań. Nie mamy informacji o działaniach innych służb na tym terenie" – informował asp. szt. Łukasz Dutkowiak. Krótko po zamieszaniu głos zabrała dziewczyna Bałagane. "Sprawa dotyczy pomówienia.

Źródło: Interia

O co oskarżony jest Kaz Bałagane?

Na razie te czynności nie zostały przez prokuratora wskazane, ale możemy się domyślać najgorszego – dodaje prawnik Kaza. Bałagane nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. – To było pierwsze przesłuchanie, relatywnie krótkie. Nie wie nic na temat …

Źródło: cgm.pl

Kaz Bałagane odpowiada fanom na pytania. Artysta niezadowolony …

Kaz Bałagane nie udziela zbyt wielu wywiadów, jednak zdążył już zasłynąć ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Raper odpowiadając na pytania fanów, wypowiedział się m.in. na temat słuchaczy rapu i obecnej partii rządzącej. 1. Głosuj. Podziel się.

Źródło: Wirtualna Polska

Kaz Bałagane aresztowany pod wrocławskim klubem. Policja oraz …

Kaz Bałagane został aresztowany 11 marca pod wrocławskim klubem Akademia. Według nieoficjalnych informacji raper miał zostać zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze. Dotychczas ani CBŚ, ani policja nie potwierdzają tych doniesień. Głosuj. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

Popularny raper zatrzymany we Wrocławiu? Sprzeczne doniesienia …

Chociaż Kaz Bałagane skrzętnie ukrywa swoją tożsamość, to nie jest postacią anonimową w polskiej muzyce. O raperze ostatnio znowu stało się głośno za sprawą doniesień kilku portali. Muzyk miał zostać zatrzymany po koncercie we Wrocławiu.

Źródło: Wprost.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *