Katarzyna Pakosińska. Szczęśliwa i zakochana żona Gruzina!

Katarzyna Pakosińska. Szczęśliwa i zakochana żona Gruzina!

Katarzyna Pakosińska pierwszy raz o swoim małżeństwie. "Szkoda, że musiałam tak długo czekać"

Katarzyna Pakosińska rok temu wzięła gruziński ślub. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o małżeństwie z Iraklim Batiashvilim. Jej przeszłość nie była kolorowa.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieKatarzyna Pakosińska opowiedziała o swoim małżeństwie z Gruzinem (East News, Fot: East News)

Katarzyna Pakosińska nie kryje, że rok po ślubie ciągle czuje motyle w brzuchu. W 2017 roku jej mężem został Irakli Batiashvili, gruziński dziennikarz telewizyjny. Ich ślub przypomniał bajkę. Uroczystość odbyła się w zabytkowej katedrze wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. XI-wieczna świątynia od stuleci jest miejscem koronacji i pochówku władców Gruzji oraz siedzibą najwyższych władz Gruzińskiego Prawosławnego Kościoła Apostolskiego.

Przypomnijmy, że Katarzyna Pakosińska nie zawsze miała szczęście w miłości. Artystka kabaretowa ma już na koncie jeden rozwód. Teraz jednak nie kryje, że w jej życiu nastał spokój.

ZOBACZ TAKŻE: Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

Katarzyna Pakosińska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Rok po swoim ślubie opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o małżeństwie z Gruzinem.

– Czułam, że bardzo chcę z nim być. I druga strona podobnie. I tak naprawdę po pół roku byliśmy zaręczeni, a po roku ślub – wyznała Katarzyna Pakosińska.

screen


Podziel się

Aktorka nie kryła, że brakowało w jej życiu mężczyzny. Teraz nie może narzekać.

– To jest chłopak, który potrafi zbudować dom, zasadzić drzewa, zreperować wszystko – zachwycała się.

– Od razu widziałem, że w jej domu nie było ręki mężczyzny. Od raz wziąłem śrubokręt i wszystko naprawiłem – śmiał się Irakli Batiashvili.

Irakli Batiashvili nie wiedział na początku, czym zajmuje się Katarzyna. Świat show-biznesu nieco go peszył.

– W jego kulturze to było nie do przyjęcia, że ludzie mogą porozmawiać z jego narzeczoną. Parę razy doszło prawie do rękoczynów – wyznała Pakosińska w śniadaniówce.

– Ludzie dziwnie się zachowywali: O! Pani Kasiu, można zdjęcie? Czasami mi to przeszkadzało – rzucił Irakli Batiashvili.

Katarzyna Pakosińska długo czekała na miłość i spokój w życiu. Jej przeszłość nie była kolorowa. Od zawsze marzyła o takiej rodzinie, jaką udało się stworzyć jej rodzicom. Chciała być idealną żoną, jednak małżeństwo z pierwszym mężem Tomaszem nie układało się tak, jakby tego chciała.

W końcu zdecydowała się na rozwód, który był dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem. Nie potrafiła się po nim pozbierać. Nie wierzyła, że jeszcze kiedykolwiek zaufa mężczyźnie i zechce spędzić z nim resztę życia. Ponadto aktorka nie miała stałej pracy, a musiała zająć się córką i finansowymi zobowiązaniami.

Na szczęście w 2008 r. podczas kręcenia filmu dokumentalnego „Tańcząca Gruzja”, poznała Irakliego. Los odwrócił wówczas złą kartę. Od tego czasu aktorka dzieli swoje życie między Gruzję i Polskę. Jej drugi mąż jest dziennikarzem telewizyjnym, prywatnie samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

– Szkoda, że musiałam tak długo czekać – powiedziała na koniec Katarzyna Pakosińska w Dzień Dobry TVN.

Polub WP Gwiazdy


Czytaj więcej…

Katarzyna Pakosińska pierwszy raz o swoim małżeństwie. "Szkoda …

Katarzyna Pakosińska nie kryje, że rok po ślubie ciągle czuje motyle w brzuchu. W 2017 roku jej mężem został Irakli Batiashvili, gruziński dziennikarz telewizyjny. Ich ślub przypomniał bajkę. Uroczystość odbyła się w zabytkowej katedrze wpisanej na listę …

Źródło: Wirtualna Polska

Katarzyna Pakosińska. Szczęśliwa i zakochana żona Gruzina!

Katarzyna Pakosińska jest aktorką i artystką kabaretową od zawsze zakochaną w Gruzji. Od dwóch lat kocha ten kraj szczególnie, ponieważ to tam poznała miłość swojego życia. W studiu Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała nam o zmianach w swoim …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *