Katarzyna Grochola od 9. miesięcy jest… mężatką! Wiemy, kim jest …

Katarzyna Grochola od 9. miesięcy jest... mężatką! Wiemy, kim jest ...

Po kilku nieudanych związkach Katarzyna Grochola postanowiła znowu wziąć ślub. W TVN pisarka pojawiła się w towarzystwie męża i wspólnie zdradzili telewidzom szczegóły swojego związku. Okazało się, że są małżeństwem już od 9 miesięcy. Trzeba przyznać, że Grochola potrafi utrzymać swoje życie prywatne w tajemnicy przed mediami.

Kim jest wybranek jej serca, jak się poznali i co ją w nim urzekło? O tym wszystkim z ogromnym uśmiechem na ustach pisarka opowiedziała w telewizji śniadaniowej.

Mama popularnej projektantki wnętrz – Doroty Szelągowskiej – związała się z muzykiem Stanisławem Bartosikiem. Poznali się przez przypadek, przez wspólnych znajomych.

– To było na benefisie mojego przyjaciela, saksofonisty, w pięknym dworku. Wpadliśmy na siebie, ja wchodziłem, Kasia schodziła – wspomina Stanisław Bartosik w studiu „Dzień Dobry TVN”.

– Przedstawił mi się nazwiskiem, więc zapytałam, czy ma jakieś imię. Na co odpowiedział mi, że ma, ale nieciekawe – dodała Katarzyna Grochola.

Pisarka przyznała, że ich znajomość rozwinęła się bardzo szybko. – Nie powinnam mówić o tym w telewizji, co mnie urzekło, ale pamiętam, że po 4 godzinach zapytał, czy może mnie pocałować. Mnie to tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne – zdradziła.

Para jest razem od 2 lat, z czego od 9 miesięcy są już małżeństwem. – Jesteśmy po ślubie już 9 miesięcy. Byłam w telewizji z obrączką, ale rozumiem, że też świat nie musi być skierowany na moje ręce… A jesteśmy ze sobą już dwa lata. Dostałam z tej okazji piękny pierścionek – pochwaliła się pisarka nie kryjąc radości.

Czym zajmuje się szczęśliwy wybranek Grocholi i co dokładnie ich połączyło? – Mój mąż jest muzykiem, puzonistą. Puzoniści robią najlepsze drinki. Je o określonych porach. Jak go pytam, czy zrobić już obiad, to patrzy na zegarek, nie wie czy jest głodny, dopóki nie sprawdzi, która jest godzina. Ma 16 szczoteczek do zębów. Ale widzę, że przywiózł sobie dwie następne. Właściwie nic nas nie łączy, nie ma między nami żadnych podobieństw, więc chyba dlatego się pobraliśmy – powiedziała żartobliwie Katarzyna Grochola.

Pisarka podkreśliła, że jest bardzo zakochana i nie widzi nic dziwnego w płomiennym uczuciu w dojrzałym wieku. – Zawsze jest miejsce na miłość, zawsze i wszędzie. Jaka jest różnica w zakochaniu się przed dziewiętnastką, a po 60-tce? – powiedziała.

Gratulujemy i życzymy wielu wspólnych szczęśliwych chwil.

Nie tylko Grochola przeszła sporą metamorfozę. Spójrzcie na jej córkę!


Czytaj więcej…

Grochola wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

Katarzyna Grochola, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, w dojrzałym wieku ułożyła sobie życie u boku nowego partnera. W sobotni poranek pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN" i wyznała, że od 9 miesięcy jest żoną muzyka Stanisława …

Źródło: fakt.pl

Katarzyna Grochola wzięła ślub! Kim jest jej mąż? "Właściwie nic …

Katarzyna Grochola wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Popularna pisarka potwierdziła zmianę stanu cywilnego w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o nowym rozdziale w swoim życiu. Kim jest mąż gwiazdy …

Źródło: Plejada.pl

Nie łączy ich nic… poza miłością! Katarzyna Grochola z MĘŻEM …

Stanisław Bartosik idealnie trafił w gust kulinarny Katarzyny Grocholi – wreszcie przestała się wstydzić tego, że uwielbia golonkę, zwłaszcza golonkę przygotowaną przez puzonistę! Strasznie się zawsze wstydziłam powiedzieć, że lubię golonkę, bo kobiecie to …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Katarzyna Grochola wyszła za mąż. Kim jest Stanisław Bartosik?

Katarzyna Grochola zaskoczyła wszystkich informacją, że od 9 miesięcy jest mężatką. Swojego męża Stanisława Bartosika poznała przez znajomych. Para opowiedziała o swojej miłości w telewizji.

Źródło: o2

Katarzyna Grochola od 9. miesięcy jest… mężatką! Wiemy, kim jest …

Katarzyna Grochola na nowo ułożyła sobie życie. Po kilku nieudanych związkach pisarka znów wyszła za mąż, o czym powiedziała oficjalnie w Dzień dobry TVN. Mama Doroty Szelągowskiej na partnera wybrała muzyka Stanisława Bartosika. Jak poznali się …

Źródło: VIVA!

Grochola pokazała nowego męża. Kim jest Stanisław Bartosik …

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są małżeństwem od 9 miesięcy. Pisarka ukrywała jednak fakt, że wyszła ponownie za mąż. O nowej miłości odważyła się opowiedzieć dopiero w "Dzień dobry TVN". Zaprosiła ekipę programu do swojego domu w …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *