Kasia Warnke kiedyś i dziś. Jak się zmieniała? Metamorfoza …

Kasia Warnke kiedyś i dziś. Jak się zmieniała? Metamorfoza ...

Kasia Warnke to aktualnie jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Zanim jednak stała się ulubioną muzą Patryka Vegi, który dał jej role w bijących rekordy oglądalności kinowych hitach „Botoks”, „Kobiety mafii” i „Kobiety mafii 2”, występowała głównie w ambitnych spektaklach na deskach teatrów w Krakowie i Warszawie. Dużą uwagę mediów i fanów przyciąga związek Warnke z aktorem Piotrem Stramowskim, z którym 30 lipca 2016 roku aktorka wzięła ślub. Zdjęcia z uroczystości pojawiły się ekskluzywnie w „Gali”. Mówiąc o medialnym wizerunku Kasi Warnke, nie sposób nie wspomnieć też o jej nieprzeciętnej urodzie. Znakiem rozpoznawczym aktorki przez wiele lat były jej długie włosy w kolorze blond, dlatego zaszokowała wiele osób, gdy w maju 2018 roku na potrzeby roli ogoliła się na łyso. Jak ewoluował styl Kasi Warnke? Sprawdź już teraz PONIŻEJ.

Na przestrzeni lat spore zmiany zachodziły nie tylko na głowie Kasi Warnke, ale także w jej garderobie. Kojarzona przez długi czasz z dość odważnym stylem ubierania, gwiazda ostatnio coraz częściej stawia na eleganckie i bardziej stonowane stylizacje, których podstawą są przede wszystkim damskie żakiety i długie sukienki. Kiedyś Warnke prawie się nie malowała, teraz często decyduje się na mocny make up.

Kasia Warnke kiedyś i dziś – zobacz stare i nowe zdjęcia aktorki w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Sesja ślubna Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Warnke w „Gali”: Zawsze pod prąd [WYWIAD + SESJA]


Czytaj więcej…

Katarzyna Warnke: kim jest polska aktorka zaproszona do programu …

Katarzyna Warnke: kim jest polska aktorka zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego? Artystka znana ze scen polskich teatrów i głośnych ról w filmach Patryka Vegi nie schodzi ostatnio z czołówek gazet. Sprawdzamy co o niej wiadomo: kim jest, ile ma …

Źródło: Radio ZET

Kasia Warnke kiedyś i dziś. Jak się zmieniała? Metamorfoza …

Katarzyna Warnke zyskała rozgłos głównie dzięki rolom w komercyjnych filmach Patryka Vegi, m.in. w "Kobietach Mafii". Jak wyglądała, zanim stała się gwiazdą polskiego show-biznesu? Zobacz stare i nowe zdjęcia Warnke już teraz w naszej GALERII.

Źródło: Gala.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *