Karolina Wnęk z "Big Brothera": Kim jest "kierowniczka" z reality …

Wisła Kraków - Legia Warszawa: czas na wielki hit

Karolina Wnęk jest jedną z uczestniczek szóstej edycji emitowanego przez TVN7 programu „Big Brother. Góralka z Orawy jest studentką drugiego roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przebojowa, bardzo inteligentna, zabawna, urodziwa, mądra – tak przed jej wejściem do Domu Wielkiego Brata opisywali Karolinę bliscy. „Dostała się do programu, bo to dziewczyna, że hej!” – mówił jej ojciec. Co ciekawe, Wnęk w przeszłości miała już doświadczenia z kamerami – ma na swoim koncie epizod z paradokumentami. Niedawno wystąpiła także w reklamie jednej z sieci komórkowych.

Ma 21 lat. Mieszka w Lipnicy Wielkiej. Ma cztery siostry i trzech braci, z którymi jest bardzo silnie związana. Posiadanie licznego rodzeństwa nauczyło ją samodzielności, zaradności i śmiałości w wyrażaniu swoich opinii. Zawsze uśmiechnięta i twardo stąpająca po ziemi. Pracuje w rodzinnej firmie transportowej. Wychowana w sposób tradycyjny, zgodnie z zasadami wiary. Płynie w niej góralska krew. Jest urodzonym liderem, dlatego zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym ludzie wołają do niej „kierowniczko!” – tak Karolinę Wnęk przedstawiono w jej wizytówce w „Big Brotherze”.

Choć deklarowała, że jest urodzoną liderką i ma „kierowniczy” charakter, w programie Karolina Wnęk okazała się raczej osobą dość wycofaną. Najbardziej zżyła się z modelem Tomaszem Urbanem i DJ-em Maciejem Borowiczem. Kiedy ten pierwszy odpadł z programu, 21-letnia uczestniczka „Big Brothera” była bardzo niepocieszona. Kolejnym ciosem były dla niej następne nominacje. W trzecim tygodniu to Karolina Wnęk i Maciej Borowicz, jej największy sojusznik w programie, zostali wytypowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Obojgu puściły wtedy nerwy. Maciej ostatecznie za swoje zachowanie został wydalony z programu, zaś Karolina zadeklarowała, że wyjdzie na własne życzenie. „Jak on odpadnie, to ja daję nogę razem z nim” – mówiła w „Big Brotherze”.

"Big Brother": Maciej Borowicz wydalony z programu!

Maciej Borowicz musi opuścić Dom Wielkiego Brata. To pokłosie sytuacji, która miała miejsce w niedzielę wieczorem, tuż po nominacjach. Borowiczowi puściły wtedy nerwy. Zaczął grozić pobiciem jednego z uczestników, obrażał innych domowników….

Karolina Wnęk z „Big Brothera” prowadzi profil na Instagramie, który śledzi obecnie około 2,5 tysiaca osób. Na swoim profilu na Instagramie publikuje sporo tzw. selfie, chwali się także swoimi „outfitami” i udostępnia zdjęcia z różnych wyjazdów. Karolina Wnęk na Instagramie przedstawia się nie inaczej niż w „Big Brotherze” – jako „kierowniczka”.


Czytaj więcej…

Karolina Wnęk z "Big Brothera": Kim jest "kierowniczka" z reality …

Karolina Wnęk jest jedną z uczestniczek szóstej edycji emitowanego przez TVN7 programu „Big Brother”. Góralka z Orawy jest studentką drugiego roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przebojowa, bardzo inteligentna, zabawna, urodziwa, …

Źródło: RMF FM

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *