Kanał Blok Ekipy usunięty z YouTube!

Kanał Blok Ekipy usunięty z YouTube!

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty przez YouTube. Myli się jednak ten, kto myśli, że stało się tak przez barwne życie lub język bohaterów Blok Ekipy.

Fot. YouTube

Rzekomym powodem jest naruszenie praw autorskich.

„To konto zostało zamknięte z powodu licznych zgłaszanych przez osoby trzecie roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika” – głosi komunikat na stronie kanału.

Prawdopodobna przyczyna jest taka, że prawa do serialu animowanego Egzorcysta, który ukazywał się na kanale Spinki należały do Showmaxa. Mimo wycofania się grupy z Polski, prawa mogą nadal do niej należeć. Czy tak jest i czy kanał wróci, zależy od działań autora. Jest co ratować. Kanał zgromadził 1,6 mln subskrybentów i miał blisko miliard odsłon.


Czytaj więcej…

Kanał Blok Ekipy usunięty z YouTube!

Kanał SPInkafilmstudio, na którym ukazywały się między innymi odcinki internetowej kreskówki „Blok Ekipa”, został usunięty z YouTube. Oficjalnym powodem mają być naruszenia praw autorskich. Na razie nie wiadomo czy odcinki zostaną przywrócone.

Źródło: wMeritum.pl

Oglądacie Blok Ekipę? Kanał został zamknięty przez YouTube …

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty przez YouTube. Myli się jednak ten, kto myśli, że stało się tak przez barwne życie lub język bohaterów Blok Ekipy. Rzekomym powodem jest naruszenie praw autorskich. „To konto zostało zamknięte z powodu licznych …

Źródło: Warszawa w Pigułce (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *