Kamila Kamińska: W klasztorze odzyskuję spokój

Kamila Kamińska: W klasztorze odzyskuję spokój

Kamila Kamińska: dla roli nauczyła się śpiewać pieśni religijne

Postać Faustyny Kowalskiej w filmie „Miłość i miłosierdzie” to pierwsza w jej aktorskiej karierze tak ważna rola. Prywatnie wiara zajmuje u niej priorytetowe miejsce w hierarchii wartości.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieKamila Kamińska jest związana z reżyserem Łukaszem Palkowskim (Materiały prasowe)

Kamila Kamińska to aktorka, która do tej pory kojarzyła się widzom głównie z seriali: „Barwy Szczęścia”, „Diagnoza” czy z najnowszej produkcji TVN „Zakochani po uszy”. Tym razem pojawi się na wielkim ekranie grając główną postać żeńską, Faustynę Kowalską.

Zobacz wideo:

Jak się okazuje, wybór roli nie był przypadkowy. Prywatnie aktorka jest bardzo religijna, a wiara jest dla niej oazą i odskocznią od wielkiego świata.

– Wiara ważna jest dla mnie od dawna. Bóg jest wielki, nadaje sens i prowadzi– powiedziała w wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia”.

– Gdy buduję z Nim relację, to moje życie w inny sposób się toczy. Nie stresuję się niepotrzebnymi rzeczami. Dzięki tym spotkaniom uspokajam cały chaos, jaki jest w moim życiu – dodała.

Materiały prasowe


Podziel się

Aktorka przygotowywała się do roli Faustyny Kowalskiej czytając jej „Dzienniczek”. Nauczyła się śpiewać religijne pieśni i próbowała zrozumieć, jak wygląda życie w zakonie. Prywatnie uczestniczy w rekolekcjach w Ostrówku:

– Czytamy, medytujemy Słowo Boże i kontemplujemy. Bardzo lubię ten czas, bo mogę wtedy złapać kontakt z samą sobą i oczywiście Górą – przyznała.

Zobacz też: „Miłość i Miłosierdzie” to najważniejszy polski film religijny ostatnich lat.

Prywatnie Kamila Kamińska jest związana z reżyserem, Łukaszem Palkowskim. Razem z nim pracowała na planie produkcji „Najlepszy”, w którym zagrała lekarkę Ewę Meller.

„Miłość i Miłosierdzie” pokazuje nieznane do tej pory fakty i historie osób, które miały wpływ na rozprzestrzenienie się kultu Bożego Miłosierdzia. Film Michała Kondrata wejdzie na ekrany kin już 29 marca.

Zobacz też: „Miłość i miłosierdzie” premierowo na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie


Czytaj więcej…

Kamila Kamińska: dla roli nauczyła się śpiewać pieśni religijne

Kamila Kamińska to aktorka, która do tej pory kojarzyła się widzom głównie z seriali: "Barwy Szczęścia”, "Diagnoza” czy z najnowszej produkcji TVN "Zakochani po uszy”. Tym razem pojawi się na wielkim ekranie grając główną postać żeńską, Faustynę …

Źródło: Wirtualna Polska

Kamila Kamińska: W klasztorze odzyskuję spokój

Kamila Kamińska: – Byłam skryta, w czasie ustnych odpowiedzi tak bardzo się tremowałam, że dostawałam dwójki, bo nie mogłam wydobyć z siebie głosu. Potem poznałam wspaniałą koleżankę, przy której zaczęłam się otwierać. Wstąpiłyśmy razem do …

Źródło: pomponik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *