Kamil Sipowicz po raz pierwszy tak otwarcie o chorobie i śmierci Kory

Kamil Sipowicz po raz pierwszy tak otwarcie o chorobie i śmierci Kory

Kamil Sipowicz po raz pierwszy tak otwarcie o chorobie i śmierci Kory

Od śmierci Kory minęło już osiem miesięcy. Jej odejście pogrążyło w żalu jej fanów, ale przede wszystkim zadało ogromny cios jej bliskim. Ukochany mąż Kamil Sipowicz zajmował się nią do końca. Przez całą chorobę, aż do momentu śmierci.

Źródło: VIVA!

"Przeszła piekło". Poruszające słowa męża Kory

Kora przeszła piekło, a ja z nią – mówił "Newsweekowi" Kamil Sipowicz, partner Olgi Jackowskiej. We wzruszającym wywiadzie opowiadał o ostatnim etapie jej choroby nowotworowej. – Przyszedł moment, gdy zaczął się ból. Kora zaczęła strasznie krzyczeć.

Źródło: fakt.pl

Nowa wokalistka "exMaanamu" zapewnia skromnie: "Kora była …

Na początku 2014 roku muzycy zespołu Maanam Bogdan Kowalewski, Paweł Markowski oraz Krzysztof i Ryszard Olesińscy założyli zespół Złoty Maanam i ogłosili, że będą pod jego szyldem wykonywać piosenki z repertuaru Maanamu, tylko bez Kory.

Źródło: Pudelek

Po siedmiu miesiącach mąż Kory ujawnił okropne szczegóły jej …

Kora umierała w dramatycznych okolicznościach? Mąż byłej liderki zespołu Maanam – Kamil Sipowicz postanowił po siedmiu miesiącach zdradzić okoliczności śmierci swojej ukochanej. To, co powiedział mężczyzna może przyprawić o dreszcze wszystkich …

Źródło: Pikio.pl – Bezstronny portal informacyjny

Sipowicz: "Stany euforii okupuję (…) dołami. Na granicy …

Kamil Sipowicz udzielił tygodnikowi "Newsweek" bardzo osobistego wywiadu. Pół roku od śmierci ukochanej żony Kory, zdecydował się opowiedzieć o jej odejściu, tym co czuje, ale też o czarnych myślach, które towarzyszyły mu po śmierci piosenkarki.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *