Kamil Bednarek u Kuby Wojewódzkiego przyznał się, że przeszedł …

Kamil Bednarek u Kuby Wojewódzkiego przyznał się, że przeszedł ...

Kamil Bednarek był jednym z rozmówców Kuby Wojewódzkiego. Muzyk świetnie bawił się w programie samozwańczego króla TVN. Podczas wywiadu nie zabrakło uwag dotyczących najnowszej płyty wokalisty  – „MTV Unplugged Bednarek”. 

Kuba Wojewódzki tym razem zaczął od komplementu. 

Strasznie zmężniałeś. Przyszedł do mnie mężczyzna, a nie chłopiec – zaczął Wojewódzki.

Trochę minęło, 9 lat temu był „Mam Talent” – powiedział Bednarek. 

Dalej było jeszcze bardziej słodko. 

Mam wrażenie, że na twoich koncertach ty przytulasz ludzi – komplementował dziennikarz. 

Na moje koncerty przychodzą ludzie wrażliwi, którzy się nie wstydzą emocji. Ludzie mogą tam się wyłączyć, docenić czas z przyjaciółmi – opowiadał. 

Kamil Bednarek opowiedział też o swojej najnowszej płycie  „MTV Unplugged Bednarek”. Na krążku znalazły się bowiem również pierwsze utwory piosenkarza. 

Super wrócić do tych piosenek. One są trochę jak pamiętnik. Miałem 18 lat, jak niektóre z nich pisałem – wspominał muzyk. 

Czy to był specjalny projekt? – dopytywał Wojewódzki. 

Dla mnie to był kolejny etap w moim życiu. Poczułem się bardzo wyróżniony. Byłem 6. osobą w Polsce, która zrobiła taką płytę. Nie przypominam sobie, kiedy tak bardzo byłem zestresowany. (…) Po tym projekcie poczułem, że jestem gotowy na większe rzeczy. Spróbuję teraz rozwijać karierę za granicą – wyznał. 

Wojewódzki zapytał też swojego gościa o… lekcje śpiewu. Okazuje się bowiem, że po latach spędzonych na scenie Bednarek postanowił zasięgnąć rady fachowca i zapisał się na zajęcia, na których może uczuć się śpiewać.  

Nigdy nie myślałem, że będę śpiewał. Wcześniej grałem na saksofonie. To wyszło przypadkiem – wyjaśniał gwiazdor.

A później dodał: 

Miałam operację na struny głosowe, kiedy miałem 11 lat.

Niestety, dziennikarz nie pociągnął tego wątku. Zapytał za to Bednarka o jego nową pasję – zbieranie starych samochodów. 

To prawda, że zbierasz stare samochody? – zaczął.

Ten temat jeszcze bardziej ożywił muzyka.  

Mam m.in. Golfa1 z silnikiem VR6. Jest coś w starych samochodach. Tam wszystko było ręcznie robione. (…) Zbieranie ich mnie odstresowuje – opowiadał z zapałem. 

AG 


Czytaj więcej…

Kamil Bednarek u Kuby Wojewódzkiego przyznał się, że przeszedł …

Kamil Bednarek u Kuby Wojewódzkiego przyznał się, że przeszedł poważną operację strun głosowych. Zdradził też, że jeździ… Golfem. AG 02.04.2019 23:47. Podziel się. Kuba Wojewódzki, Kamil Bednarek. Screen 'Kuba Wojewódzki' TVN. Kamil Bednarek …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *