Kaja Godek w ogniu pytań z zakresu wiedzy o UE. "Proszę nie robić …

Kaja Godek w ogniu pytań z zakresu wiedzy o UE. "Proszę nie robić ...

"Proszę nie robić ze mnie głupiej kobiety". Kaja Godek nie …

Właśnie dostała przedsmak życia polityka, bo była gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Prowadzący rozmowę w swoim stylu doprowadził gościa do granic wytrzymałości. Chociaż w przypadku Kai Godek można wręcz stwierdzić, że ta granica padła.

Źródło: naTemat

Kaja Godek w ogniu pytań z zakresu wiedzy o UE. "Proszę nie robić …

Kaja Godek brnęła dalej: – Trzy razy byłam pełnomocnikiem inicjatyw obywatelskich, co wiąże się z tym, że trzeba zmobilizować ludzi w terenie. Trzeba technicznie przeprowadzić projekt zbiórki podpisów. Wprowadzić projekty do Sejmu i tam przeprowadzać …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Kaja Godek: Lobby aborcyjne w PE chce upowszechniać aborcję

Interesuje mnie to, czy w ramach Konfederacji będzie można zabezpieczyć ochronę życia, czy będzie można zabezpieczyć dzieci przed gender – mówiła w RMF FM Kaja Godek, działaczka ruchu pro-life, która wystartuje w wyborach do PE z list Konfederacji.

Źródło: Rzeczpospolita

Ostra dyskusja w studiu. "Pan mi nie zadaje żadnych innych pytań"

Ma pan do mnie pretensje, że walczę o ochronę życia – stwierdziła Kaja Godek. – W Parlamencie Europejskim jest bardzo silne lobby aborcyjne, które naciska na kraje narodowe, żeby upowszechniały aborcję – również te kraje, które mają, tak jak np. Polska …

Źródło: Wirtualna Polska

Kaja Godek w RMF FM: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia …

Jarosław Kaczyński jest szarmanckim człowiekiem, niezwykle kulturalnym starszym panem, a prawda jest taka, że to on blokuje ochronę życia w Polsce, ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT" – mówi w Porannej rozmowie w RMF FM Kaja Godek.

Źródło: Interia

Godek pytana o kompetencje do zasiadania w PE. „Proszę nie robić …

W rozmowie z RMF FM Kaja Godek mówiła o swoich kompetencjach do zasiadania w PE. Działaczka prolife zdradziła, czym chciałaby się zajmować, gdyby udało jej się zdobyć mandat europosłanki.

Źródło: Wprost.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *