Już dzisiaj nowe "Kuchenne rewolucje". Gdzie tym razem "szalała …

Już dzisiaj nowe "Kuchenne rewolucje". Gdzie tym razem "szalała ...

Kuchenne rewolucje w Szczecinie - Magda Gessler

Autor: x-news
Kuchenne rewolucje w Szczecinie – Magda Gessler

W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła restaurację "Pod Przykryfką" w Gdańsku. Po spróbowaniu dań doszła do wniosku, że wyglądają one jak… wody płodowe.

Tym razem Magda Gessler ruszyła na ratunek restauracji „Pod Przykryfką” w Gdańsku. Właściciel lokalu jest po przeszczepie szpiku. Nie radzi sobie z prowadzeniem lokalu, który ciągle generuje straty. Żeby utrzymać lokal, musiał sprzedać swój osobisty majątek.

W prowadzeniu restauracji pomaga mu córka. Mimo tego że jest młoda i ma dużo energii, nie udaje jej się przyciągnąć klientów do restauracji.

Gdy Magda Gessler przybyła na ratunek, okazało się, że w kuchni nie ma czego ratować. Po pierwszym daniu restauratorka stwierdziła, że wygląda ono jak… wody płodowe. „Nie ma tu ambicji, chęci, wszystko jest przerażone, rozdygotane jak galareta” – powiedziała Magda Gessler do córki właściciela.

Kuchnia jednak przeszła pozytywną ocenę restauratorki. – Jest tutaj bardzo czysto. Garnki wyglądają tak, jakby były nieużywane – powiedziała restauratorka.

Na czym będą polegały „Kuchenne rewolucje”?

Magda Gessler postanowiła stworzyć lokal kubański o nazwie „Cuba Banana”. W menu znajdą się wydrążone ananasy z krewetkami i sałatkami, zupa fasolowa z grzankami z kiełbasą chorizo, karkówka i smażone banany, steki smażone na rozgrzanych kamieniach, frytki z batatów. We wnętrzu pojawi się energia, której do tej pory brakowało.

Zespół przyjął tę propozycję z dużym zapałem. Nawet córka właściciela uwierzyła w metamorfozę. Lokal spodobał się także mieszkańcom. „Są kolory, owoce. Chce się tutaj być” – komentowali.

Rewolucja okazała się sukcesem!


Czytaj więcej…

CUBA BANANA – restauracja po programie KUCHENNE …

Cuba Banana – tak po programie Kuchenne Rewolucje Magda Gessler nazwała dawną restaurację Pod Przykryfką w Grańsku. Pod przykryfką, restauracja na najwyższym poziomie stworzona przez Zbyszka. Najlepszy szef kuchni, autorskie menu.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Kuchenne rewolucja w restauracji "Pod przykryfką" w Gdańsku. Po …

Restauracja "Pod przykryfką" w Gdańsku, która po Kuchennych Rewolucjach zmieniła nazwę na "Cuba Banana" znajduje się na ulicy Juliusza Słowackiego 19 w Gdańsku. Na stronie internetowej i na Facebooku można znaleźć nowe menu zaproponowane …

Źródło: RMF FM

Cuba Banana po Kuchennych rewolucjach. Jak zmieniła się …

Lokal „Pod przykryfką” w Gdańsku z założenia miał być restauracją na najwyższym poziomie. Właściciel zatrudnił najlepszego szefa kuchni, który stworzył mu kartę. Jednak menu sowicie opłacanego kucharza nie przyciągnęło gości. Restauracja nie zarabia …

Źródło: Gazeta Pomorska

Kuchenne Rewolucje w Gdańsku. Restauracja Cuba Banana w …

Kuchenne Rewolucje w Gdańsku. ""Pod Przykryfką" zmienia się w Restaurację Cuba Banana. – Kilka lat temu dwójka dobrych przyjaciół otworzyła restaurację na terenie zrewitalizowanych koszar w Gdańsku – dowiadujemy się ze strony programu "Kuchenne …

Źródło: Dziennik Bałtycki

Już dzisiaj nowe "Kuchenne rewolucje". Gdzie tym razem "szalała …

GUACAMOLE (awokado, cebula, pomidor, kolendra, limonka) – 16 zł,; KUBAŃSKI PROSIAK (pieczona karkówka, banan, sos) – 30 zł,; CUBA BANANA (sałata rzymska, awokado, ogórek, pomidor cherry, ananas, czerwona cebula, mandarynka, sos …

Źródło: Wrocław NaszeMiasto.pl

Kuchenne rewolucje w Gdańsku: "Ble, to wygląda jak wody płodowe"

Magda Gessler postanowiła stworzyć lokal kubański o nazwie "Cuba Banana". W menu znajdą się wydrążone ananasy z krewetkami i sałatkami, zupa fasolowa z grzankami z kiełbasą chorizo, karkówka i smażone banany, steki smażone na rozgrzanych …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *