Justyna Gradek ZARĘCZYŁA SIĘ na Bali: "Karol, tak bardzo Cię …

Madonna po czterech latach wróciła na scenę. Jej najnowszy ...

Justyna Gradek ZARĘCZYŁA SIĘ na Bali:

Justyna Gradek już od jakiegoś czasu próbuje zrobić karierę jako samozwańcza „polska Kim Kardashian„. Dzięki znajomości z popularnym niemieckim projektantem – Philippem Pleinem, w końcu zyskała szansę, aby „zaistnieć” w show biznesie. Pod wpływem coraz bliższej relacji z mężczyzną 25-latka zamarzyła również o karierze modelki, w wyniku czego, zdecydowała się nawet pokazać na wybiegu nagie pośladki, na których podpisał się jej ukochany.

Zobacz: Polska „muza” Philippa Pleina ODSŁONIŁA POŚLADKI na jego pokazie! (ZDJĘCIA)

Niestety, relacja tej dwójki od początku była dość wybuchowa i nieprzewidywalna. Jakiś czas temu Phillip „zamordował” Justynę w jednej ze swoich kampanii, a tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia porzucił ją i oskarżył o kradzież. Celebrytka tłumaczyła się wówczas tym, że chciała jedynie kupić sobie jakiś prezent, wydając z karty chłopaka… 30 tysięcy euro.

Zobacz: Plein zostawił Gradek w Wigilię, bo zginęło mu 30 TYSIĘCY EURO?! „Masz czas do piątku”

Od pewnego czasu, wszystko wskazywało na to, że łącząca Justynę i Philippa relacja nie potrwa długo. Choć para spędziła razem jeszcze tegoroczne Walentynki, wszystko wskazuje na to, że już nic ich nie łączy. Gradek przebywa obecnie na bali. „Modelka” zaskoczyła swoich fanów obszerną relacją z… zaręczyn. Za pośrednictwem Instagrama celebrytka opublikowała szereg zdjęć i filmików z przebiegu całego zdarzenia:

Dzisiaj powiedziałam TAK! To mój najlepszy dzień! Karol, tak bardzo Cię kocham. Dziękuję za wszystko! – możemy przeczytać pod jedną z fotografii. Szczęśliwa Justyna podziękowała narzeczonemu również za to, że pokazał jej, czym jest miłość:

W życiu nie byłam tak szczęśliwa jak dziś. Dziękuje, że pokazałeś mi co to miłość.

Jak myślicie, co na to Philipp?


Czytaj więcej…

Justyna Gradek zaręczyła się z nowym chłopakiem. Dwa miesiące …

Justyna Gradek pochodzi z Łodzi, gdzie zaczynała przygodę z modelingiem. Zajmowała się paradowaniem w kusych strojach na galach KSW oraz pozowaniem do seksownych zdjęć w bieliźnie (lub bez – w magazynie CKM). Zrobiło się o niej głośno, gdy …

Źródło: Wirtualna Polska

Justyna Gradek ZARĘCZYŁA SIĘ na Bali: "Karol, tak bardzo Cię …

Justyna Gradek już od jakiegoś czasu próbuje zrobić karierę jako samozwańcza "polska Kim Kardashian". Dzięki znajomości z popularnym niemieckim projektantem – Philippem Pleinem, w końcu zyskała szansę, aby "zaistnieć" w show biznesie.

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *