Justin Carter nie żyje. Muzyk zastrzelił się z broni-rekwizytu na …

El. Euro 2020. Izrael - Austria. David Alaba nie zagra

Justin Carter nie żyje. Popularny muzyk country zginął na planie teledysku. Wszystko przez nabitą broń, która miała być tylko rekwizytem. Miał tylko 35 lat.

Nie żyje Justin Carter – piosenkarz, który był wschodzącą gwiazdą w tym gatunku. W dniu śmierci był na planie najnowszego teledysku, który kręcono w jego apartamencie.

Jak podają amerykańskie media jednym z elementów scenografii był pistolet. Piosenkarz miał cały czas przy sobie niebezpieczny rekwizyt. Niespodziewanie broń wystrzeliła. Kula trafiła w oko. Jego życia niestety nie udało się uratować. Tragiczną informację, w rozmowie z dziennikarzami Fox News, potwierdziła matka muzyka, Cindy McClellan:

Pistolet wystrzelił i trafił mojego syna w oko. Był wspaniałym artystą.  Mamy nadzieję, że ludzie o nim nie zapomną.

Cindy dodała także, że Carter był bardzo dobrym człowiekiem, który nie tylko wierzył w Boga, ale także wspomagał organizacje charytatywne:

Miał Biblię w swoim pokoju, drugą w swojej ciężarówce. Regularnie przekazywał pieniądze na cele charytatywne – podkreślała kobieta.

Nagła śmierć Cartera nadeszła w momencie, gdy jego kariera muzyczna zaczynała się mocno rozwijać. Okazuje się, że muzyk miał właśnie wyruszyć w trasę koncertową. Dodatkowo rozpoczął współpracę z agencją Triple Threat Management, która widziała w nim spory potencjał.

Współpracownicy nie chcą komentować sprawy tragicznego wypadku. Nie wiadomo więc, kto był odpowiedzialny za to, że na planie broń była niezabezpieczona i naładowana.

Gwiazdy i przyjaciele pożegnali Zofię Czerwińską. Podczas pogrzebu spełniono ostatnią wolę aktorki

Nie żyje aktor „Beverly Hills 90210”.To trzecia gwiazda serialu w tym miesiącu

Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego „Big Brothera”. Jak zmarła? Zagadka nie została rozwiązana do dzisiaj


Czytaj więcej…

Justin Carter nie żyje. 35-letni wokalista country zginął na planie …

Menedżer artysty, Mark Artherton, w rozmowie z mediami, przyznał, że nie zna szczegółów śledztwa, wie jednak, że Carter zginął w wyniku wypadku. "Justin miał ogromny potencjał. Wiele osób widziało w nim nowego Gartha Brooksa" – stwierdził menedżer.

Źródło: Interia

Nie żyje Justin Carter. Zginął tragicznie na planie teledysku

Matka Cartera podkreśla, że był dobrym człowiekiem, wierzył w Boga, wspierał organizacje charytatywne. Teledysk, który kręcili, miał być wstępem do zbliżającej się trasy koncertowej. Carter miał już zaplanowane koncerty w 10 stanach USA. 9 marca do …

Źródło: Wirtualna Polska

Justin Carter nie żyje. Muzyk zastrzelił się z broni-rekwizytu na …

Justin Carter nie żyje. 35-letni muzyk country zmarł na planie teledysku. Mężczyzna postrzelił się śmiertelnie. REKLAMA. Justin Carter zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Popularny w Stanach Zjednoczonych muzyk country nagrywał w Teksasie …

Źródło: Plotek.pl

Justin Carter nie żyje

Nie żyje Justin Carter – piosenkarz, który był wschodzącą gwiazdą w tym gatunku. W dniu śmierci był na planie najnowszego teledysku, który kręcono w jego apartamencie. Jak podają amerykańskie media jednym z elementów scenografii był pistolet.

Źródło: Jastrząb Post

Nie żyje muzyk country Justin Carter. Zdarzył się KOSZMARNY …

merykańskie media podały informację o śmierci 35-letniego Justina Cartera. Nagrywał teledysk i akurat miały być kręcone sceny w jego apartamencie. Jednym z rekwizytów była broń. Podczas nagrań nieoczekiwanie wystrzeliła. Kula trafiła go w oko.

Źródło: Kozaczek.pl

Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął …

Mama popularnego gwiazdora przekazała mediom bardzo smutną wiadomość. Popularny muzyk country Justin Carter nie żyje. Ulubieniec publiczności zginął w wyjątkowo tragicznych okolicznościach. Nikt nie spodziewał się, że życie 35-letniego mężczyzny …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *