Justin Carter nie żyje. 35-letni wokalista country zginął na planie …

Justin Carter nie żyje. 35-letni wokalista country zginął na planie ...

Justin Carter zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Popularny w Stanach Zjednoczonych muzyk country nagrywał w Teksasie teledysk do swojego najnowszego utworu. Postrzelił się śmiertelnie z broni, która miała być rekwizytem na planie.

Justin Carter był wznoszącą się gwiazdą muzyki country. Jak podaje jego matka w rozmowie z Fox News, 35-latek miał za moment wyruszyć w trasę koncertową po dziesięciu stanach.

Jak wskazują raporty policyjne, Carter zmarł w wyniku postrzału w oko. Broń, która miała być rekwizytem, wystrzeliła samoistnie w jego kieszeni w czasie nagrania w sobotę. Nie wiadomo, kto odpowiadał za to, że rekwizyt okazał się prawdziwą bronią.

Na początku marca opublikował swoją najnowszą piosenkę „Love Affair”, która miała dać mu przepustkę do sławy w całych Stanach Zjednoczonych.

 

MAW


Czytaj więcej…

Justin Carter nie żyje. Muzyk zastrzelił się z broni-rekwizytu na …

MAW. 22.03.2019 16:55. Justin Carter nie żyje (Fot. Justin Cater – YouTube). Justin Carter nie żyje. 35-letni muzyk country zmarł na planie teledysku. Mężczyzna postrzelił się śmiertelnie. REKLAMA. Justin Carter zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Źródło: Plotek.pl

Justin Carter nie żyje. 35-letni wokalista country zginął na planie …

Menedżer artysty, Mark Artherton, w rozmowie z mediami, przyznał, że nie zna szczegółów śledztwa, wie jednak, że Carter zginął w wyniku wypadku. "Justin miał ogromny potencjał. Wiele osób widziało w nim nowego Gartha Brooksa" – stwierdził menedżer.

Źródło: Interia

Nie żyje Justin Carter. Zginął tragicznie na planie teledysku

Matka Cartera podkreśla, że był dobrym człowiekiem, wierzył w Boga, wspierał organizacje charytatywne. Teledysk, który kręcili, miał być wstępem do zbliżającej się trasy koncertowej. Carter miał już zaplanowane koncerty w 10 stanach USA. 9 marca do …

Źródło: Wirtualna Polska

Koszmarna śmierć muzyka. Zginął na planie teledysku

Fani muzyki country są pogrążeni w żałobie. Nie żyje Justin Carter (†35 I.). Artysta zmarł po wystrzale broni, która miała być nienaładowana. Pistolet służył jako rekwizyt na planie teledysku. Podczas nagrania, pistolet wypadł Justinowi z kieszeni i wystrzelił.

Źródło: fakt.pl

Justin Carter nie żyje

Justin Carter nie żyje. Popularny muzyk country zginął na planie teledysku. Wszystko przez nabitą broń, która miała być tylko rekwizytem. Miał tylko 35 lat. Nie żyje Justin Carter – piosenkarz, który był wschodzącą gwiazdą w tym gatunku. W dniu śmierci był na …

Źródło: Jastrząb Post

Nie żyje Justin Carter. Gwiazdor country zmarł na skutek …

Muzyk country zastrzelił się z broni rekwizytu. Fot. Instagram @justincarter. To ogromna tragedia dla bliskich muzyka i duży szok dla opinii publicznej. Justin Carter zmarł w wieku zaledwie 35 lat. Muzyk nieszczęśliwie postrzelił się na planie nowego teledysku …

Źródło: VIVA!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *