Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek! Opublikowali wspólne …

Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek! Opublikowali wspólne ...

Julia Wieniawa

Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Od kilku dni mówi się o tym, że Julia Wieniawa spotyka się z Baronem, członkiem zespołu Afromental. Teraz gwiazdy pokazały wspólne zdjęcia. I dodały wymowny podpis!

Julia Wieniawa przez ostatnie 2 lata spotykała się z aktorem Antkiem Królikowskim. Niestety związek nie przetrwał i od kilku miesięcy gwiazdy żyją osobno. Jednak okazuje się, że młoda aktorka znalazła już szczęście u boku muzyka z zespołu Afromental – Aleksandra "Barona" Milwiwa.

Początkowo o tym fakcie miały świadczy wrzucane do sieci w jednym czasie zdjęcia z Wysp Zielonego Przylądka. Teraz para postanowiła w końcu potwierdzić spekulacje. I pochwaliła się wspólną fotką!

Julia Wieniawa i Baron pokazali wspólne zdjęcie

Wygląda na to, że Wieniawa i Baron chcieli po swojemu pochwalić się informacją o tym, że są parą. Na instagramowych kontach gwiazd pojawiły się zdjęcia, na których pozują razem. Wygląda na to, że znów wybrali się na wspólny wyjazd – tym razem w Alpy.

Zarówno Baron, jak i Julka opatrzyli zdjęcia zabawnymi opisami, które nawiązują do pojawiających się ostatnio publikacji na ich temat: "Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia, bawią się doskonale".

Pod fotografiami nie zabrakło komentarzy zachwyconych fanów.

Świetny komentarz. Właśnie myślałam nad tym, jaki musicie mieć ubaw z tego wszystkiego

Super razem wyglądacie

Wow!

Myślicie, że w ten sposób potwierdzili plotki?

Zagłosuj


Długo znaliście się z partnerem, zanim zdecydowaliście się na związek?

Liczba głosów:

Niektóre serialowe pary tak do siebie pasują, że chętnie zobaczylibyśmy ich razem w rzeczywistości. Zobaczcie, o których serialowych związkach mówimy!

Oceń artykuł


Czytaj więcej…

Julia Wieniawa i Baron zamieszkali ze sobą? Tak donosi jeden z …

Trzeba przyznać, że relacja Julii Wieniawy i Barona rozwija się bardzo szybko. Zaledwie kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że dwójka zaczęła się ze sobą spotykać. Od tego czasu zdążyli już wyjechać razem na egzotyczne wakacje, zostać przyłapani na …

Źródło: Plotek.pl

Wieniawa w końcu potwierdziła plotki o związku. Jedno zdjęcie i …

Wygląda na to, że Julia Wieniawa i Baron znudzili się już ukrywaniem (niezbyt udolnym) swoje związku. Właśnie opublikowali wspólne zdjęcie z Alp. I po prostu przyznali, że się dobrze bawią w swoim towarzystwie.

Źródło: naTemat

Wieniawa i Baron w końcu pokazali wspólne zdjęcie! Potwierdzili …

Zarówno Baron, jak i Julka opatrzyli zdjęcia zabawnymi opisami, które nawiązują do pojawiających się ostatnio publikacji na ich temat: "Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich …

Źródło: Radio ChilliZet

Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek! Opublikowali wspólne …

I opatrzyła je podpisem, będącym pstryczkiem w nos dla wszystkich plotkarskich portali, które prowadziły do tej pory śledztwo czy Wieniawa i Milwiw są razem czy nie. „Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w …

Źródło: Glamour

Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek? Wspólne zdjęcie jest …

W mediach głośno było o rozstaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Niedługo potem pojawiły się plotki, że aktorka znalazła pocieszenie w ramionach Barona, gitarzysty grupy "Afromental". Ich wspólne zdjęcie z pobytu w Alpach zdaje się potwierdzać te …

Źródło: Radio ZET

Julia Wieniawa i Baron z Afromental jednak parą?! Tym razem …

Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o nowym związku Julii Wieniawy. Wskazuje się, że młoda artystka spotyka się teraz z Baronem z zespołu Afromental. Teraz oboje wrzucili do sieci dość wymowne zdjęcie. Potwierdzili plotki?

Źródło: Telemagazyn.pl

Julia Wieniawa i Baron komentują plotki o romansie wspólnym …

Julia Wieniawa swój pierwszy medialny związek z Antkiem Królikowskim zakończyła pod koniec ubiegłego roku. Zaraz po rozstaniu młodziutka aktorka rzuciła się w wir pracy, a niedługo potem, znalazła ukojenie w ramionach innego mężczyzny, a konkretnie …

Źródło: Dziennik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *